Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Oneskorené zamykanie po zatvorení veka batožinového priestoru

-          Modul 09 – Cent. Elect.

-          Security Access 16 - 31347

-          Adaptation 10

Access control-Freigabenachlauf Heck nach Einzeloeffnung ueber HDF-Funktaster zmeniť na active

"Pokud odemknete víko zavazadlového prostoru pomocí tlačítka se symbolem (víko) na klíči, víko se po zavření automaticky ihned zamkne.
Dobu, za kterou se víko zavazadlového prostoru po zavření automaticky zamkne, si můžete nechat prodloužit v odborném servisu.
UPOZORNĚNÍ: Než dojde k automatickému zamknutí víka zavazadlového prostoru, hrozí riziko neoprávněného vniknutí do vozidla. Proto doporučujeme vozidlo zamykat pomocí tlačítka se symbolem (zámek) na klíči."


Čas zamknutia veka po jeho zatvorení cca: 30 sekúnd. Keď sa zatvorí veko, bliknú aj smerovky (avšak veko je ešte stále odomknuté).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, tak jsem se rozhodl, že vyzkouším https://www.alza.cz/auto/osram-ledriving-hl-h7-led-px26d-2ks-d5575892.htm.

 

Každopádně, když by to začalo házet prasklou žárovku... měl by někdo postup ve VCDS, jak vypnout hlídání? Zkoušel jsem to najít, ale na žárovky je tu moc informací a nemůžu se v tom vyznat.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte, 

dlouho dumám nad lehkým upgradem softwaru a chtěl jsem se zeptat, jestli je tu někdo z okolí Ostravy, kdo by mi mohl naladit pár věcí...?

Chtěl bych tam hlavně 2 věci:

1) aktivovat Hill Holder - chtěl jsem to přímo ve Škodě, ale řekli mi, že mi to neudělají pokud to nemám z výroby (což nemám :-D )

2) aktivace zadních světel při denním svícení

Mám 1.2tsi 81kW style kombi z roku 06/2015, MR2016. Díky

Moc díky za tipy na koho se obrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Wirer to napsal jasně, máš tam jednotku PDC 8k zřejmě pro Octavii nebo Superba a ostatní podobné, jednotka se musí přehrát na 7k a dát tam správný dataset. Jednotka ti hlásí chybu čtvrtého čidla vzadu, které tam samozřejmě není a kódováním se to nespraví. V Ostravě ti to můžu opravit, popřípadě stačí zaslat jednotka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

@wirer Děkuji za skvělý PDF návod, kde je vše pěkně popsané. Je za tím vidět hodně práce, a věřím že to spoustě lidem pomohlo. Ani na zahraničních fórech jsem nenašel podobně rozsáhlý dokument.

 

Koukal jsem, že v tomto vlákně jsi několikrát žádal o spolupráci a o rozšíření a překlad dokumentu. Já sice s kódováním nemám velké zkušenosti, ale rozhodně bych rád přispěl aspoň poskytnutím překladu. Aktivně denně využívám angličtinu, gramatiku celkem dávám. Můžeme se domluvit na nějaké spolupráci? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte,


Vedel by mi niekto prosím nakódovať Hill Start (Hill Stop) v okolí Malaciek?
(Fabia 3, rok výroby 2021, JOY verzia (neviem či je to možné)). Klasicky podľa autorizáku to možné nie je, lebo to nebolo súčasťou výbavy.

 

Ďakujem.

Editováno: , autor: Cumo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...