Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Tak uspesne vyreseno, pomohlo vse nastavit jako ve vypisu z auta s origo H7 svetly.

 

Myslim si, ze muj problem byl v tom, ze jsem v puvodnich H4 svetlech mel LED denni sviceni a LED parkovacky a upravoval jsem diky tomu kodovani at nesviti chyba praskle zarovky.

 

Diky vsem za pomoc, dalo mi zo celkem zabrat.

Editováno: , autor: Kamil07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me navod od Wirera je funkcni, protoze vsem funguje.

Ja jsem mel dodatecne upravy H4, ktere se bily s nastavenim H7.

Tady je komplet vypis pro H7 svetla, treba to taky nekomu nekdy pomuze.

Ja bych to bez toho asi nerozchodil, i kdyz jsem tusil, ze to bude mit nejakou spojitost s predchozim nastavenim.

Light Configuration H7.TXT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl jsem včera otestovat z návodu od Wirera odezvu na plynový pedál, ale i po zadání Bezpečnostního kódu mi to neuloží kódování a vyhodí error Request out of range. Zkoušel jsem hledat na cizích fórech, ale nikde se neodkazovali přímo na tohle konkrétní kódování, nikde s ním neměli problém a všichni si ho docela pochvalovali. Nevíte, kde by mohla být chyba?

 

Popř. ještě, nezkoušel jste někdo místo toho tohle?

--> 44 Steering Assist Modul

--> Adaptation
--> Driving Profile Switchover

--> Direct; controlled over time

 

Ještě jsem neměl čas to vyzkoušet, ale pokud by to byla alternativa, mohlo by to být fajn.

 

Díky.

Editováno: , autor: danielt1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W dniu 13.08.2021 o 10:28, danielt1 napisał:

Ahoj, chtěl jsem včera otestovat z návodu od Wirera odezvu na plynový pedál, ale i po zadání Bezpečnostního kódu mi to neuloží kódování a vyhodí error Request out of range. Zkoušel jsem hledat na cizích fórech, ale nikde se neodkazovali přímo na tohle konkrétní kódování, nikde s ním neměli problém a všichni si ho docela pochvalovali. Nevíte, kde by mohla být chyba?

 

Popř. ještě, nezkoušel jste někdo místo toho tohle?

--> 44 Steering Assist Modul

--> Adaptation
--> Driving Profile Switchover

--> Direct; controlled over time

 

Ještě jsem neměl čas to vyzkoušet, ale pokud by to byla alternativa, mohlo by to být fajn.

 

Díky.

 

Lze kódovat pomocí Charity nebo VCDS

 

Power steering default mode

      DRIVING PROFILE SELECTION / COMFORT / AUTOMATIC / *DYNAMIC* / DEFAULT

 

Throttle response behavior


      GRADUAL, CONTROLLED BY TIME / *DIRECT, CONTROLLED BY THRESHOLD*

(Carista 6.2)

 

https://youtu.be/9ryZps0JWiI

Editováno: , autor: Langusta 2018
Uaktualnienie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 16. 8. 2021 na 17:45, wirer napsal:

Nie, nove auta bezne nevypnes. VCDS urcite nie, VCP ani ODIS nemam

 

Co berete jako nová auta? Ačkoli jsem už několikrát četl, že to už vypnout nejde, na F3 2019 jsem neměl problém pomocí napěťové metody a funguje to bez problému už přes rok.

 

před 1 hodinou, jan.machalik napsal:

Ahoj, urcite se to tu opakovalo uz nekolikrat, tak se predem omlouvam. Prolistoval jsem asi 30 stran a nenasel jsem, jak pres VCDS aktivovat zadni svetla pri DRL. Jedna se o Fabii 5/2018. Mohl byste nekdo postnout funkcni navod ? Diky

 

Pokud čerpáš z posledního dokumentu od wirera, je to na straně 93 :)

 

 

Editováno: , autor: danielt1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 godzin temu, jan.machalik napisał:

Ahoj, urcite se to tu opakovalo uz nekolikrat, tak se predem omlouvam. Prolistoval jsem asi 30 stran a nenasel jsem, jak pres VCDS aktivovat zadni svetla pri DRL. Jedna se o Fabii 5/2018. Mohl byste nekdo postnout funkcni navod ? Diky

 

Koukni k meho vlakna. Je tamhle cely postup https://forum.skodahome.cz/topic/137279-granatowa-fabcia/page/34/#comments

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...