Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Právě teď, ski1961 napsal:

@loleknos  to máš docela hodně nové auto..jakou používáš verzi kabelu ? jestli to vlůbec ten kabel zvládne..



Kabel 17.3
VCDS 17.8.0

U ostatních věcí problém kódovat nebyl. Hodnotu to normálně zapíše i uloží, vše jak má být.. Ale ve finále to prostě jaksi motor stejně vypne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se vrátím k páčkám na dálkové, a protože téma je o kódování...přepínání dálkových se nechá nakódovat v bcm jednotce - tj. jednotka na adrese 09 -> dlouhé kódování

 

Klasické páčky/tj. s polohou pro dálkové: v bytu 18 bit 3 musí být zatržen, páčky bez polohy dálkových bit 3 v bytu 18 nesmí být zvolen...zajímavé je si to zkusit i na klasických páčkách(jen po přepnutí na dálkové si ji musí člověk vrátit vždy zpátky). Dle mého by jen stačilo upravit nebo nahradit jednu část v páčkách. 

 

Tady ještě malá ukázka úpravy na starším typu páčky:

http://forum.golf6.pl/vw-instrukcje/przerobka-manetki-na-momentary-switch-t2652.html

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, po mé roční zkušenosti, kdy jsem do škodovky volal a psal několikrát kvůli různým dodělávkám apod..tak se mi ještě nestalo, že bych dostal odpověd, že něco jde. Dle nich nejde nic, ačkoliv se pak stačí podívat třeba na youtube, kde ta konkrétní věc jde, protože, kdo je šikovný a znalý, tak to dokáže. Škodovka prostě nechce a nemá zájem na tom, aby jsme si něco do auta dodělávali, to je celé :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak toto by jsem uvítal i na klasické klimatizaci, páč mám pocit že si to žije vlastním životem, protože kontrolka mi na tlačítku nesvítí, knoflík mám otočený na min. a z průduchu jde chladný vzduch a vylezu z auta a klima hučí. Budu se muset podívat zbaběle do manuálu, jak se s tím zachází. Protože výše popisovaný problém, kdy jsem vyjel od baráku, knoflík na minimu, kontrolka o zaplé klimě nesvítila, přijedu po 500m ke garáži, vylezu ven a hučí klima, tak jsem zalezl pro jistotu zpět mrknout na tlačítko, zda nesvítí (nesvítilo), otočím knoflíkem na max.topení a hned zpět na min., vylezu ven a klima nejede ... tož nevím :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...