kokta7

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, psf3 napsal:

Vyměnil jsem osvětlení SPZ za LED origo že škoda eshopu. Musí se kodovat, když to nehlásí žádnou chybu? 

Není někde chyba, když auto nic nehlásí?

jaky mas rok vyroby?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jestli otočíš levý knoflík doleva až nadoraz, zapne se ti autom. klima. Chce ho nedávat nadoraz. Jestliže pravý knoflík dáš na symbol "ofuk okna", zapne se klima automaticky. Chce to dávat pravý knoflík mimo symboly, kousek před, nebo za. V návodu to popsané je, taky jsem si ho zbaběle přečetl, protože v Fl jsem to měl opravdu manuální, tady ne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

budu to muset pročíst ... ale pokud to tak udělám, rožne se mi kontrolka na tlačítku (otočím na ofuk skla, nebo hodím na min.doraz), to bych řekl že je v pořádku, prostě to tak je nastavené, o tom jsem nějak uvědoměn, ale pokud kontrolka nesvítí, tak by přece klima neměla jet, nebo když ji manuálně odmáčknu/vypnu a kontrolka nesvítí, ne?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před hodinou, Bikes napsal:

jaky mas rok vyroby?

Roky výroby je 2015.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@psf3 ja mam taky 2015, vymenu za LED mam v planu, tak jsem zvedav, jestli me bude neco skakat..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 2 hodinami, Heini napsal:

I když nesvítí, klimuje.

šajze, tak to je fakt simply clever fuck

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A o co s tou klimatizací jde? Koupíte si klima a pak ji máte vypnutou? :D

Pokud nejsou vedra, její výkon/příkon je stejně minimální, tudíž třeba na spotřebu má zanedbatelný vliv. A když vedro je, spotřebu neřeším, od toho tu klimu mam... :D

• Like 1
  • Upvote 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 16 hodinami, hubyk napsal:

neviete niekto ci sa da dokodovat, aby ked na climatronicu zapnem auto, aby sa automaticky nepustala klimatizacia? chcem ju pustat iba manualne tlacitkom

Překódovat to asi nejde, ale když zmáčkneš AUTO a pak AC, tak zůstane v AUTO režimu, ale AC bude vypnutá, když chceš pak zapnout klimu tak stačí zmáčknout AUTO a auto si bude řídit kompresor jak potřebuje, jak ji zase budeš chtít vypnout, zmáčkneš AC.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Martab ja viem ze sa to da jednym stlacenim A/C vypnut, ale som strasne lenivy stlacit este jeden gombik navyse ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Boha jeho :D

Když jsi líný tak nech režim Auto a nestarej se vůbec o nic :t Na co pak ten climatronic v autě je. 

• Upvote 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 3 hodinami, hubyk napsal:

@Martab ja viem ze sa to da jednym stlacenim A/C vypnut, ale som strasne lenivy stlacit este jeden gombik navyse ;)

tak nech zaplý "auto" a mackej jenom "A/C" (pripadne ECON, nebo jak to ma fabie …) pro vypnuti/zapnuti kompresoru.

jinak teda ale smysl tvyho pocinani .. je mi taky trosku utajen. od toho je to automaticka klimatizace. :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 10 hodinami, Maverick napsal:

A o co s tou klimatizací jde? Koupíte si klima a pak ji máte vypnutou? :D

Pokud nejsou vedra, její výkon/příkon je stejně minimální, tudíž třeba na spotřebu má zanedbatelný vliv. A když vedro je, spotřebu neřeším, od toho tu klimu mam... :D

no např. teď když je třeba do 20°C a hodím ofuk nahoru, vypnu topení, tak nepotřebuji ještě chladit, bohatě by mi stačilo aby šel vzduch z venku a bude to příjemné, namísto toho ledového co leze z průduchů a až budu chtít chladit interiér, tak jen odmáčknout tlačítko a ne jak se tomu děje doposud kdy otočím knoflíkem doleva (vypnu topení) a ono to začne chladit, aniž by mi to signalizovalo na tlačítku, že klima jede. Nejde mi o spotřebu, to je mi jasné že když je takhle, že to jede na minimum.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jde o to, že to má být manuální klima, a ona tak úplně není, třeba na rozdíl od AC v Fl.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak zrovna ta v FI byla mnohem "inteligentnější" než ta manuální v FIII, v Fi si uměla udržovat nastavenou teplotu... Ale možná by stálo za to přesunout debatu o klimatizaci někam jinam, přecejen s kódováním to už nemá moc společného.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

... i na R/FII si umí hlídat teplotu, ale souhlas, klimu bych uzavřel. Zatím nikdo nepotvril, že by šlo kódováním něco změnit na klimě. takže zpět k jiným kódovacím věcem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

napríklad ako takáto sranda?? :)

tip som dostal od kamoša. niekto z jeho okolia si občas nevie nájsť auto, no teraz keď uvidí strechy, tak snáď to pôjde ľahšie :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jéžiš to je pí.ovina, ale potěší. Člověk se jen diví, co ta naše vozítka mohou umět.:specool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja mam popritom zablikanie tretieho brzdoveho. To ma tesi viac ako to posledne video. 

Neviem ci som to tu nedaval uz nahodou

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se