Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Otázka je taky smysl vypnutí té rekuperace, v AutoTipu nebo kde to tehdá probírali a dali do toho testovaného Rapida klasický akumulátor a čekali že to za chvíli odejde. Do teď někde nebylo že by s tím měli problém (narozdíl od spojky :D ). Ono pokud auto jezdí krátké trasy, tak rekuperace stejně skoro nepřijde ke slovu, protože baterka je "vybitá" a auto dobíjí téměř stále normálně. Na dlouhých trasách zase i rekuperace baterku stíhá dobíjet.

 

A ohledně výdrže, tak ony nové baterky už nevydrží ani ve starých autech to co kdysi, takže je otázka zda za to může stav techniky v autě, nebo "optimalizace" technologie výroby akumulátorů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, díky za info, ale do Strakonic to mám daleko. Jde mi o baterii, protože v zimě moc nejezdím a když, tak krátké trasy po městě a myslel jsem, že potlačení rekuperace vyřeší problém s dobíjením jak tu někdo psal výše. No a ostatní funkce Start/Stop, HHC a pod., uměl by někdo ( F-M, Třinec ) ?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám takový zvlášní dotaz pro znalce kodování přes VCDS..

Nevíte někdo, zdali je možné diagnosticky připočíst nějaké dny na výměnu oleje ? Potřeboval bych načíst cca 180 dnů, abych se dostal na stejně se servisním intervalem, který vychází na červen příštího roku, kdy to budou 2 roky. Jezdím celkem málo a moje současná F3 si už dost razantně zkrátila co se týče času interval o cca půl roku, počet km není podstatný, ten stejně nenajedu, jde pouze o ty dny. Zvláštní je, že moje první F3, která jezdila stejně málo jako tahle si nic nezkrátila a jela krásně na servisku přesně po 2 letech, kdy infotaiment ukazoval jak servisní tak olejový interval zcela shodně, ale tahle se nějak brání.

Nechci si totiž zbytečně zkracovat o půl roku termín, který mi vycházel krásně na léto a v lednu se mi tam vůbec nechce a už vůbec tam nechci 2x, tedy v lednu na olej a v červnu na servisku.

Zkoušel jsem manuál od wirera viz foto, ale to zřejmě není to, co jsem myslel, že bude a nic jiného jsem v nastavení nenašel, ale je fakt, že já zase tak kabel ovládat neumím.

Budu rád, za jakoukoliv radu, děkuji..

 

 

 

5.jpg

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 9. 2018 na 13:56, wirer napsal:

Priamo nie je, nepriamo je...

Je tam ktora ziarovka co znamena, a su priklady ako vypnut, resp. zmenit zdroj (typ) ziarovky na LED

 

Presne na to som narážal že je tam tabuľka skoro všetkých hodnôt kde sa

 

Vo Wirerovej príručke to nájdeš, sám som to tak robil a ide to ale cez VCDS.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 30. 7. 2018 na 9:16, Martab napsal:

Ani jednu z těch věcí ti v ŠA nejspíše nedodělají. HCC a alarm ti může dodělat někdo odtud z fóra, hlasové ovládání lze pouze z výroby (ale naštěstí o moc nepřicházíš, zkoušel jsem to v Rapidu a dál jsem se se slečnou "hádal co jsem chtěl říct" než by mne trvalo ťuknutí na display).

Ahoj, měl jsem za to, že aktivace HCC potřebuje v autě nějaký HW. Lze dopředu podle něčeho poznat, že mé auto bude HCC umět? Mám 1.2 TSI 6st-manuál Style Plus 2016. Nebo je bezpečné to prostě zkusit aktivovat a zjistit, zda to funguje? Díky

Editováno: , autor: Croog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak akce se nezdařila. Pokoušel jsem se to udělat přes beta verzi aplikace Carista u známého. Zapnutí corner lights dříve bylo bez problémů, ale při zapnutí HCC mi sice začal svítit chybný tlak v pneu, ale hodnota zůstala stále na vypnutém HCC. Když jsem to zkusil znova, dostal jsem hlášku, že moje auto odmítá uložit hodnotu, viz. screen. 

20181116_144949.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, zwan napsal:

Přesně tak aktivoval jsem kabelem a chovalo se to úplně stejně jak píše croog.

Auto vyrobeno 2015/4. Vcds a kabel 18.2.

 

 

Takže se ti to taky nepodařilo zapnout? 

 

@ski1961 Kabel nemám. On to ten známej asi pošle tvůrci té Carista apce, ať se k tomu vyjádří nejdříve. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak HHC v bete caristy jsem uz nekolikrat hlasil:), takze o tom vi, ale asi jeste nespravili.

Starsi verze korektne zapinaly a zobrazovaly po zapnuti enabled. testovano na style skladovka kupovana 11/2016. Taky me vydesilo to TPM, ale zapnout vypnout auto pomohlo.

Nejnovejsi bety pisou disabled, ale ze to je aktivovane se pozna, ze pod tim nastavenim jsou moznosti nastaveni reakce a sklonu.

beta9 jsem jeste nezkousel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, neviete preco po kodovani HHC sa zobrazuje chybova hlaska v abs, brakes - vacuum sensor electrical failure? ked vratim hodnoty na povodne zmizne to. Kodovane podla prirucky z prvej strany. Dakujem :)

B95C9EA9-4244-4D45-8AF3-080DE30702EF.jpeg

 

***EDIT: Problem vyrieseny, skontroloval som to este raz a bol prepisany omylom aj bit ktory nemal byt prepisany a mal zostat na 0. ****

Editováno: , autor: Rbk151
fixed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...