Jump to content
kokta7

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)

Recommended Posts

Posted (edited)

nejsem si ted úplně jistý, ale taky mám pocit, že nejde použít jakýkoliv soft i když stejné verze. Jestli mám správné info, tak každý kabel, který nám čínan posílá je spojen právě s tím softem, co je na přiloženém CD ke kabelu a použítím jiného než tohoto softu se kabel zřejmě odpálí. Předpokládám totiž logicky, že kdyby to šlo takto jednoduše jen si stáhnout soft, že by nám čínani k tomu CD určitě neposílali a dali by nám jen odkaz někam na stažení, ale to se neděje.

Edited by ski1961

Vyzkoušel jsem instalaci od Packo4 a naštěstí kabel "nasucho" funguje. Uvidíme co bude dělat po zapojení do auta, ale doufám, že bude fungovat i nadále.

Packo4, velice děkuji.

• Upvote 1

před 1 minutou, vit.petrik napsal:

Vyzkoušel jsem instalaci od Packo4 a naštěstí kabel "nasucho" funguje. Uvidíme co bude dělat po zapojení do auta, ale doufám, že bude fungovat i nadále.

Packo4, velice děkuji.

Za málo, tiež som to riešil ale čínské káble ktoré som tiež takto riešil všetky fungujú.

Ale máte pravdu že môže nastať pochovanie kábla... 

Dôležité je že mu to funguje. 😉

Zdravím

taky jsem zkoušel kabel tzv nasucho s novým SW a zdálo se že funguje ale NEFUNGOVAL - tzv jsem ho přepsal... ALE po konzultaci s prodejcem mi poslal SW na reset kabelu do továrního nastavení + po spárování se správnou verzí VCDS sem o5 kabel zprovoznil a přes něj pak úspěšně nakódoval ( mám HEX CAN-USB 18.2 )... takže bacha na to :)

Prosim jestli by mi sem někdo dal svoje kódování ABS jednotky s motorizací 1.2 TSI 66kW, resp přední brzdy FS-III 256mm/zadní kotouče 232mm...potřebuju vědět, co změnit v kódování při přestavbě zadní nápravy z bubnů na kotouče...nemůžu to nikde dohledat ani na zahraničních webech...díky

Ahojte neřešil někdo spuštění palivového čerpadla po otevření dveří řidiče.

Byl jsem na to zvyklej u F1, to čerpadlo bylo opravdu slyset.

Teď u F3 nic.

Pro Rapid to jde dokodovat, ale jak??

Více zde