Jump to content
kokta7

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)

Recommended Posts

jak už se tu píše..sice to dělá roky, ale zřejmě na rok 2019 má starý kabel :-)

• Thanks 1

Toto téma není o výběru kabelů! Respektujte laskavě pravidla fora! Příspěvky smazány.

@wirer prosimte v prirucce v kapitole 4.11.4 Zmena nastavení svetelného senzora.
Nezkoušel jsi na to na swingu 2015??
Mám nakodovsno ale ve Swingu to pořád nemám :(.
Senzor mám zapojen, connig-leaving home funguje. Světlo se taky rožíná.
Dík za info

Edited by zwan

taky mam swing 2015.. nastaveni svetelneho senzoru  mi radio ukazuje...ale zase mi  nejde nakodovat abych mel v nabidce komfortni ovladani oken 🙂  PS: to, ze by to stejne nefungovalo, maximalne okno ridice vim 🙂 

• Thanks 1

@zwan skus reset radia. A aj tak ti to je pri senzore v palubke mam pocit nafigu. Neviem ci to nereaguje az pri senzorr v skle

• Thanks 1

Kto chce jazdit ekologicky, tak je mozne aktivovat ECO-typy na maxidote (podla mna tam ma v infotainmente byt tiez makke I). Zatial mi vybehli 2 hlasenia. O zaradenej rychlosti pravidelne, nie je to teda len jednorazovo

IMG_20191101_161203.thumb.jpg.c8164952a89d39f9afe718b6d9160097.jpg IMG_20191102_154411.thumb.jpg.1ba021781561d51b6ec46a18807a443a.jpg IMG_20191102_162432.thumb.jpg.9f48adfe82dfd0f1ceb69ada2057935f.jpg

Modul 17

- Coding 07 - Long Coding Calculator

- Byte 1 - bit 7 zaskrtnut (z 0 na 1)

- Modul 19

- Coding 07 - Long Coding Calculator

- Byte 13 - bit 0 zaskrtnut (z 0 na 1)

- Adaptations 10

- skontrolocat aktivaciu jednotlivych poloziek:

- Show the efficiency program -Tip - aerodynamic drag: close the glass / sunroof.

- Show the effectiveness program-Tip - torm. dvig .: vyzh. clutch only at rev. less than 1300.

- Show the efficiency program -Tip - when starting the engine, do not press the accelerator pedal.

- Show performance program -Tip - include recommended gears (INC only).

- Display program effectiveness-Tip - use the start-stop system.

- Display program effectiveness-Tip - turn on the start-stop system.

- Show the efficiency program -Tip - climate control: close the glass / sunroof.

- Display program effectiveness-Tip - use position D.

- Show the efficiency program -Tip - do not press the accelerator pedal while the vehicle is stationary.

- Show the effectiveness program -Tip - the roof is open: turn off the climate. installation (AC key).

Skontrolovat zobrazovanie na infotainmente cez rádio v casti Car - Nastavenie - Zdruzene pristroje - ECO-typy

Edited by wirer
  • Upvote 6

Můžete mi prosím někdo zjistit zdali máte pro tento bit ve VCS popisek a jak ho máte nastaven? Nemám tam popisek pouze možnost zaškrtnout. A info máte li autoamtické svícení.

Modul 09 – Central Electronics / Coding – Long coding calculator / Byte 6 – Bit 3

dík

Edited by zwan

Ahoj poradite mi jak nakodovat led do prednich mlhovek? Aby zarovka nepsala chybu. Nikde jsem nenasel navod. Diky

ani jedna sada mi chybu nehlásila, a to som otestoval 5-15-30 eurové...

Leuchte12NL LB40-Type_Of_Load_12 zmeniť na allgemeineLEDmitOpenLoadDiagnose
Leuchte13NL RB3-Type_Of_Load_13 zmeniť na allgemeineLEDmitOpenLoadDiagnose

me taky chybu nehlasi , ale je fakt, ze uz jsem je jednou nekomu kodoval, prootze jemu chybu hlasily 🙂  a to ho staly 500 kc :-)) ale tady u nas no ...

Diky moc, ja ledky jeste nemam, jsou objednane, tak treba hlasit taky nebudou, ale chtel jsem mit navod kdyby nahodou. Moc diky za navod 😊