Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Tak to vypadá, že je to vyřešeno. Pro případ, že by s tím měl někdo problémy jako já: V aplikaci Carista (starší verze - zkoušel jsem verzi 3.7 beta 24) jsem nastavil HHC "Enabled". Ve skutečnosti to sice nic nedělalo (HHC nefungoval), ale když jsem poté v aplikaci Car Scanner zkusil nastavit nějaký parametr HHC (Brzký, Normální, Pozdější), tak už mi to nepsalo chybu, ale parametr se přijal. Od té doby to funguje, i když je v Car Scanneru pořád u položky HHC "zakázáno". Nevím jak je to možné, ale zatím to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám fl 10/2018. Hhc z fabriky a Carista v té době taky psala, že hhc nemám. Dokonce jsem jim to i reporttoval. Ale v žádné bete co jsem měl během beta období to neopravili. Ted nevím. Caristu jsem kdysi updatnul na na odemknout ne beta verzi a hodně toho ta  nebylo a pak jsem ztratil potřebu to resit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 1. 2022 na 9:03, Martab napsal:

Pro uživatele Android Auto

 

jednotka 5F (bez security code) 

 

ENG167428-ENG167510-nhtsa_properties-nhtsa_limitation_switches_for_androidauto_limit_displayed_message_length - not activated
ENG167428-ENG167512-nhtsa_properties-nhtsa_limitation_switches_for_androidauto_no_text_input - not activated
ENG167428-ENG167513-nhtsa_properties-nhtsa_limitation_switches_for_androidauto_no_video_playback - not activated

 

S tímto nastavení lze do AA zadávat cíle písemně i pří jízdě atd. Otestováno na Boleru a funguje spolehlivě.

Zkoušel jsem toto nastavení ale bohužel mi to při jednotlivé položce píše : "Chyba : Kanál není k dispozici". Zkoušel jsem i zadat security code a stejný problém. Máš nějaký tip jak to vyřešit ? Mám F3 Combi Style 11/2016. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...