Jump to content

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)

kokta7

Recommended Posts

• 4 weeks later...

Zdravím.

Chtěl jsem si přes diagnostiku vyzkoušet ostřik předních světlometů. Tedy v Centrální elektřině a akční členy. Ale nefungovalo to, ani jeden akční člen v Centrální elektřině nešel spustit (ostřikovače oken atd.). Píše to, že funkce není podporována řídící jednotkou.  Chci si takto před zimou ostřikovače světlometů prostříknout, aby se do hadiček dostala zimní směs. V jiných jednotkách (např. Palubní deska) mi akční členy fungují. Má to tak být, nebo je chyba u mě? Mám originální nejnovější program VCDS a originální kabel HEX-V2.

Díky.

před 12 hodinami, Martab napsal:

Ne, však i na D musíš páku přesunout.

jasne, spatne jsem se vyjadril - myslim abych nemusel volit sport vzdycky po nastartovani znova. aby to byl default kdyz dam paku do D

Zdravím.

U otočného spínače světel mi na polohu 0 svítí jen přední denní světla. Bylo by možné nakódovat, aby se na polohu Auto k přednímu dennímu svícení rozsvítily zadní světla? Tedy poloha 0 = přední denní světla, poloha Auto = přední denní + zadní světla. Vím, že lze nakódovat, aby na polohu 0 svítilo přední denní + zadní světla, ale já bych to chtěl odděleně.

On 7/28/2022 at 9:29 AM, ferokulda said:

Zdravím.

U otočného spínače světel mi na polohu 0 svítí jen přední denní světla. Bylo by možné nakódovat, aby se na polohu Auto k přednímu dennímu svícení rozsvítily zadní světla? Tedy poloha 0 = přední denní světla, poloha Auto = přední denní + zadní světla. Vím, že lze nakódovat, aby na polohu 0 svítilo přední denní + zadní světla, ale já bych to chtěl odděleně.

nejde