Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Bolero s dotykovým displejem o uhlopříčce 6,5" a rozlišení 800x480 bodů. Standardem je ŠKODA Surround s prostorovým zvukem a Bluetooth handsfree, které umožňuje na displeji rádia číst a psát SMS. Je proti krádeži chráněno fyzickým oddělením dotykového displeje před spolujezdcem.

post-78913-0-87141700-1413820907_thumb.jpost-78913-0-46459000-1413820913_thumb.jpost-78913-0-80341400-1413820933_thumb.p

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

dnes som skusal pocuvat cez bolero bezstratovy FLAC a poviem vám zvuku v aute to da iny rozmer. nie som ziaden audiofil ale ked som pustil totozny album v mp3 tak to bolo v mp3 pri 320kbps o dost horsie.

Konkrétne som si tam dal Pharel Williams- album Happy

Kodek: flac

Vzorkovacia frekvencia: 44100Hz

Bitov na vzorku: 24

Veľkosť albumu: 577 MB

 

hrá to krásne bez akéhokoľvek záseku. rýchlosť načítania behom sekundy

Editováno: , autor: Radzimko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu někde psal, ve srovnání autorádií, mám pocit někde v sekci Rapidu. Rozdíl mezi kvalitní mp3 a flac je znatelný i pro "hluchoušce". V originále flac ještě mnohem víc. V tom je obrovská hudební devíza pro Bolero oproti Swingu. Bolero podporuje audio formáty MP3, WMA, AAC, MP4, m4a, wav, flac, ogg. Swing pouze formáty MP3, WMA.

Není až takový problém i staré nahrávky předělat na formát flac. Stačí mít k dispozici starou nahrávku v dostatečné kvalitě "datovém toku" a tu pak jen přeformátovat na formát flac, aby ji v této podobě přehrálo Bolero. Máš pak svoji hudbu bez znatelného úbytku kvality v porovnání s originálem, který třeba nemáš možnost přehrát v autě. Na netu je zdarma hodně dekodérů, co dobře poslouží. Pro začátečníky např. FreeRIP Converter.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jaká je kvalita zvuku ve Vaší Fábii? Mám 14 dnů Rapida Spaceback se šesti repro, rádio Swing. Zvuk je mizerný, jenom na zprávy, hudba neposlouchatelná. Zvukové korekce ani audiofilské CD nepomůžou. Ani ve snu mě nenapadlo, že Škodovka takhle znehodnotí nové auto, stará Fábie mi hrála o dvě třídy lépe :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete mi niekto poradiť?je na radiu Bolero nejaky dalši výstup vzadu. Ide mi o pripojenie subwoofera a či to bude ako na normalnom radiu alebo či tam bude treba dať prevodník. I keď neviem aký bude zvukový prejav 6 repro v F3 combi ale chcel by som dopredu vedeť či bude take nieco možne bez zásahu do kabeláze.

Editováno: , autor: Jakub3211
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bolero s dotykovým displejem o uhlopříčce 6,5" a rozlišení 800x480 bodů. Standardem je ŠKODA Surround s prostorovým zvukem a Bluetooth handsfree, které umožňuje na displeji rádia číst a psát SMS. Je proti krádeži chráněno fyzickým oddělením dotykového displeje před spolujezdcem.

attachicon.gifefwfweafg.jpgattachicon.gifaffa.jpgattachicon.gifsgdsgd.png

Ahoj, chápem to správne, že displej si môžem "zobrať so sebou", aby nebil do očí? Alebo je to myslené tak, že sa skladá z dvoch častí a "črevá" rádia sa nenachádzajú za displejom na palubovke, ale niekde inde? Viem, že existujú oba spôsoby, ale ktorý presne má konkrétne Bolero vo FIII, to mi nie je jasné.

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

První tuner je naladěný na jednu frekvenci a přijímá signál dané stanice. Druhý tuner skenuje celé pásmo a přijímá rozšířené RDS informace. Díky tomu Bolero má přehled o všech stanicích v éteru (takže si můžeš zobrazit kompletní list dostupných stanic a přímo si vybrat bez toho, abys musel pásmo ručně procházet), taky díky tomu umí kvalitně přecházet mezi jinými frekvencemi dané stanice (v RDS se vysílají alternativní frekvence dané stanice a Bolero si je druhým tunerem osahává, jestli je lepší zůstat na té aktuální a nebo přeladit na jinou). Taky umí automaticky přepnout na stanici, která právě vysílá dopravní hlášení (čili pokud zmáčkneš tlačítko TP, Bolero začně druhým tunerem sledovat stanice s flagem TP a jakmile se na nějaké začně vysílat dopravní hlášení (TA), tak na ni přeladí).

Editováno: , autor: happymaster23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...