Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Takže dnes po dlouhé době opět jedna závada a to nereagující displej na Boleru. Jediné co šlo, bylo přepínání stanic rádia , telefon nešel, sice uložený kontakt s fotem šel vytočit ale nemohl jsem hovor vypnout a nebo pokud mi někdo volal nešlo to přijmout. Nemohl jsem ani rádio restartovat nic nereagovalo. Takže jsem si to jako vždy natočil, volal do servisu a tam mi bylo řečeno, práce na tři hodiny a škodovka vydala opravný soft. Pokud jsem se koukal mám soft.č.137 a teď je nový 245.Takže příští týden návštěva servisu a jsem zvědavý jestli to půjde. Ale nějak na to přehrání nevěřím

Editováno: , autor: Hkubes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dnes jsem našel toto.http://www.zenec.cz/.Je tam i video a foto. Jedná se o adapter, který rozšíří Bolero na navigaci, dále jdou přehrávat filmy Z karty nebo USB a lze připojit parkovací kameru. Dále tam budou další možnosti rozšíření. Kontaktoval jsem prodejce a je to docela zajímavé.Ale i cena je dobrá? 15400Kč!!! Zapojeno je to mezi samotný panel rádia a řídící jednotku. Nic se nemusí kódovat a kdykoliv se to dá odpojit. Zatím jich prý prodal cca 20 kusů. Je to tu teprve měsíc a dělá se to v Anglii. No necháme se překvapit

Editováno: , autor: Hkubes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem ten zenec taky. A totálně předražená blbost. Video výstup třeba na zadní monitor to nemá a celkově když mi říkal prodejce další a další částky tak jsme se dostali přes 20000. Takže udělat z Bolera Amundsen za daleko větší peníze než chce škodovka je si myslím trošku hloupost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hkubes. Ano ten modul o něm taky mluvím. Něco stojí samotnej modul, instalace není taky zadarmo, odblokování Bolera (blok obrazu třeba do 50km/h), mapy v tom Zenecu v ceně jsou pouze na 30 dní atd atd. Říkám jen co mi na cenovej dotaz bylo zodpovězeno od docela známý firmy tady v Plzni. A navíc ty sám píšeš 15000 takže rozdíl může dělat ptávě instalace. Ale je to drahý a neumí to skoro nic. Drobet výše jsem právě psal dotaz na zkušenosti a jak do Bolera zapojit video. Nikdo neodpověděl, ale raděj koupím rapsberry nebo něco podobnýho.

Editováno: , autor: Jookyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Vedel by mi niekto z ctenych kolegov povedat co znamena maly zeleny symbol baterie na displeji Bolera, vedla toho je akoby ukazovatel sily signalu ? Na ukazovatel stavu hlavnej baterie je to prilis  mrnave. Prelistoval som manual niekolko krat a nic som nenasiel. Za pripadnu odpoved dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom krátký dotaz, stáhnul jsem si nový Android Auto 1.6.209040 (2691474-release), ale nejde mi nainstalovat do telefonu SONY XPERIA. Předchozí AA 1.5. šel naistalovat a google mapy spolehlivě sloužily. Jakou máte zkušenost ?

 

Důvod je jednoduchý. Na www.apkmirror.com je pro verzi 1.6 pouze arm64 verze, která jde nainstalovat jen na nejnovější typy čipů (Např Huawei Nexus 6p má arm64 verzi). Zato váš telefon je pouze arm(32) a nainstalovat vám tak jiná verze nepůjde. Musíte počkat, až Android Police zveřejní apk i pro ARM čipy. Já taky čekám a čekám  :kol-26:

Editováno: , autor: VojtěchPraha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom krátký dotaz, stáhnul jsem si nový Android Auto 1.6.209040 (2691474-release), ale nejde mi nainstalovat do telefonu SONY XPERIA. Předchozí AA 1.5. šel naistalovat a google mapy spolehlivě sloužily. Jakou máte zkušenost ?

 

Tahle verze půjde:

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-1-6-240030-2719917-release-release/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zajímavost, používám AndroidAuto a absolvoval jsem s ním teď cestu do severního Holandska a zpět, celková spotřeba dat cca 50 MB.

Dokonce jsem na místě zjistil, že když si stáhnete offline podklady v mapách (https://support.google.com/gmm/answer/6291838?hl=cs), AA je pak umí používat pro svoji potřebu, ale nejde v nich offline vyhledávat, tzn. musíte si najít bod na mapě a nechat se navigovat k němu. Samozřejmě v offline módu nemáte dopravní informace, ale použít v případě velké nouze se to dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim, precital som cele vlakno ale som streteny vtom trosku :-/

Mam radio bolero ale nieje vnom funkcia mirorrlink teda to zrkadlenie mobilu a otazka znie ci to tam viem nejako softverovo dohrat aby som mohol pouzivat tuto funkciu :-/ v skodovke mi povedali ze tam tam nemam a tam to aj skoncilo... Nemam problem to dokupit len chcem aby to fungovalo a mohol displej vyuzivat na navigaciu a podobne :-)

Dakujem za informacie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

safi288 myslim, ze zalezi aj od dátumu vyroby auta.

Ja mam auto vyrobene v 2016 a ked idem cez Bolero do menu, tak tam mam ikonku SmartLink. Rozkliknem a vidim tam: MirrorLink, CarPlay a AndroidAuto.

CarPlay, zevraj nie je podporovany na SVK, ale telefon mi chytilo na prvy sup a aj po opätovnom pripojeni nemam ziadny problem. Google mapy funguju velmi dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...