Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Aha dakujem za informaciu :-( nepotesili ste ma lebo nemam tam tu ikonku Smartlink... Noo problem bol ten ze som bral skladove vozidlo takze tak bolo tam len pisane ze obsahuje bolero a uz som myslel ze tam bude aj tato funkcia no ale prisli sme nato ze to neobsahuje a nejde :-(

A ten carplay a android car to je aplikacia do mobilneho telefonu ci ako to presne funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Android Auto je podobny, problem je, ze zrovna v nasich zemich neni Googlem oficialne uvolnen, musis ho tedy do telefonu nainstalovat manualne, nikoliv pres PlayStore. Navic potrebujes telefon s verzi 5.0 a vyssi.

Ale kdyz tohle zvladnes, je podle me Android Auto lepsi nez CarPlay (kterej sam pouzivam).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartlink jde dodělat, ať už v servisu říkají cokoli. Řešil jsem to přímo telefonicky se ŠA. Člověk, který to tam má na starost mi během jednoho dne poslal kompletní návod na dodělání. Včetně pokynů pro servis a číslo dílu, který je potřeba objednat. Celá sranda vyjde potom na 5500 Kč, tudíž jsem se na dodělání vykašlal. Ale jde to!

Odesláno z mého SM-G903F pomocí Tapatalk

Editováno: , autor: czab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartlink jde dodělat, ať už v servisu říkají cokoli. Řešil jsem to přímo telefonicky se ŠA. Člověk, který to tam má na starost mi během jednoho dne poslal kompletní návod na dodělání. Včetně pokynů pro servis a číslo dílu, který je potřeba objednat. Celá sranda vyjde potom na 5500 Kč, tudíž jsem se na dodělání vykašlal. Ale jde to!

Odesláno z mého SM-G903F pomocí Tapatalk

 

Jestli jde tak bych o to měl zájem o kontakt. V servisu mi neporadili s tím, že to prostě nejde a hotovo. Na netu se člověk leda dozví z různých německých nebo ruských diskuzí, že možná snad existují jednotky MIB1.5 a MIB2, kde pokud si človek při objednávání Fabie nebo Rapida nedá funkci Smartlink tak dostane MIB1.5 který vypadá stejně jak MIB2 ale hardwarově to není to samé atd. U Octavii to prý jde vždy, tam se ty "osekané" jednotky nedávájí.

Jen mimochodem info z Bolera:

číslo: 5Q0035819A

Hardware: H25

Software: 0245

V menu nemám funkci SmartLink.

S telefonem Galaxy S5 by Android Auto měl fungovat.

 

Diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vložím sem citaci nejdůležitější části mailu. Mělo by to stačit. Navíc pán, který to semnou řešil byl velmi ochotný a dal mi kontakt s tím, že pokud nebude servis spolupracovat, mám mu zavolat a bude to s nimi řešit on.

"Navštivte prosím nejdříve Vašeho autorizovaného partnera ŠKODA http://www.skoda-auto.cz/mini-apps/autorizovani-partneri-skoda a požádejte ho, aby pro Vás objednal položku 000 054 830A (v ceníkuhttp://www.skoda-auto.cz/SiteCollectionDocuments/skoda-auto/ke-stazeni/nova-fabia-cenik.pdf na straně 4 položka „Funkce SmartLink“).

 

Servis následně za úplatu provede aktivaci této konektivity na Vašem infotainmentu Bolero."

 

Odesláno z mého SM-G903F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Juice, pri stojacom vozidle mi cez ML zrkadli celý telefón takže sa teoreticky daju hrať aj hry, či pozerať filmy, avšak prenos obrazu nieje plynulý takže človek toho moc nenapozera. Možno s iným telefónom by bola plynulosť obrazu lepšia (mam xperiu z5c). Počas jazdy aj tak nejde nič ine ako Sygic a par sračkoidnych aplikácií. Zoznam podporovaných aplikácií v AA si môžeš pozrieť v obchode, ale nič na prehravanie videí tam nie je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, chci se zeptat, jestli někdo zatím obdržel jakoukoliv aktualizaci pro Bolero, jestli má vůbec smysl očekávat aktualizace. Mám F3 už 13tý měsíc s verzí MIB2, ale aktualizační portál mi nic neukazuje a na facebooku mi při dotazu dají neurčitou odpověď. Možná je u automobilek normální čekat, ale už jsem nějak zvyklý, že SW podpora bývá na trochu vyšší úrovni. Navíc se poslední dobou bohužel často setkávám se zaseknutím Smartlinku a Android Auto a následným restartem Bolera, tak bádám jestli to ve Škodě vůbec někoho zajímá  :kol-19:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Juice, po pripojení mi otvára AA, to používam, Sygic nemám kúpený a tak mi už zrkadliť pravdepodobne nepôjde (neskúšal som odkedy uplynulo 7dni skúšobnej verzie), no keď prepnem do ML tak mi vyskočí obrazovka s kompatibilnými aplikáciami, medzi nimi Sygic, Gmaps, prehrávač, nastavenia telefónu atď. Keď otvorím napr. nastavenia tak z nich sa už dostanem aj na plochu a následne už kam chcem, pustím čo chcem. Pri hraní sa s ML som používal Google Launcher, ten sa dokáže preklopiť "na bok" (základná Xperia plocha je len na výšku), avšak jediná aplikácia fungujúca za jazdy v ML bola Sygic, ktorý mi vypršal takže ML už nepoužívam, je to viacmenej nanič :D v AA idú Gmaps celkom v pohode, sem tam strata signálu ale inak fajn, Hudbu púšťam z SD z bolera a keď chce navigácia z AA volačo povedať, tak si ju automaticky stlmí.

Ak nezabudnem tak ti spravím pár fotiek ako to vyzerá po pripojení cez ML, prípadne natočím video :)

Editováno: , autor: Helmic-Svk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, Fóbii zatim jestě nemám ani nakonfigurovanou ale právě proto mně zajímá jestli lze pripojit iphone k Boleru ikdyž nemam smart gate mirror link a kdovi co jestě. CarPlay funguje i bez všelijakých SW vymožeností nebo je potřeba jednu z nich mít? Jak vidíte ani si pořádně nepamatuji jak se vše jmenuje. Toto vlákno jsem pročetl témeř celé, ale spíš než bych neco kloudného zjistil tak jsem se v tom ještě více zamotal.

Smart Gate slouží pouze pro všechny ty fičury jako jsou sledování hodnot vozu atd. a SmartLink k propojení a zrcadleni telefonu?

Co je tedy potřeba abych mohl eventuelně navigovat z mobilu propojeném s Bolerem přes CarPlay nebo Android Auto?

Děkuji mnohokrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K zrkadleniu telefónu potrebuješ Smartlink. V Smartlinku je zahrnutá podpora Mirrorlinku, Carplay a AndroidAuto. Všetko potrebné k tomu máš v linku od Blahyka

Pre Apple Carplay je podpora od iphonu 5C, AA od verzie androidu 5.0 a Mirrorlink podporované zariadenia sú vypísané na oficiálnej stránke ML.

Editováno: , autor: Helmic-Svk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super děkuji! Má někdo zkušenosti s tím když v konfigurátoru je nutnost k Smart Linku dokoupit i multifunkční volant jestli při osobní konfiguraci přímo u dealera lze různý tyto omezení ukecat? Když jsem se ptal telefonicky tak samozřejmě lidi po telefonu nakecají i to ci člověk nepotřebuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...