Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

@moralles poslední sw je tento, pár dnů starý..ale jestli tvůj funguje, nic nového ti nepřinese..

 

jinak na webu škodovky ti vypadne, že žádný není..pokud bys chtěl přehrát na poslední, musel bys do servisu a tam zažádat, že ho chceš a oni si ho musí vyžádat ve fabrice..normálně ho tam nemají..tohle je info odjinud od člověka, který si to nechával přehrávat..

screen1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie je to náhodou tak, že na H1x ide iba sw 01xx (asi MR2015), na H2x iba sw 02xx (asi MR2016) a na H3x iba sw 03xx (určite MR2017)? Treba ešte prezistiť, či MR2018 už nemá náhodou H4x a teda sw by mal mať 04xx.

 

Inak, ten web je asi iba na aktualizáciu mapových podkladov, čiže pre Fabiu jedine mapy do Amundsena?

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Osobně bych si dovolil říci, že Bolero s tím nemá co dělat..v něm problém nebude..já měl Samsung Galaxy A5 2016 a s androidem 6 jel mirrorlink ok, pak přišel update na android 7 a mirrorlink se nekonal..někdo na androidu 7 jede někdo ne..

zde se to dost probíralo :

https://www.facebook.com/groups/1284093011720537/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já z WP přešel na iOS, Android jsem nerozdýchal na službním phone :D

Tam je na hovno ta roztříštěnost systému, každý jeden typ telefonu se musí testovat aby to fungovalo?? A pak ještě jednou testovat po aktualizaci? To se pak nedivím že po prvním roce se na aktualizace vykašlou výrobci.

By mě zajímalo jestli čistý android jako má třeba Nokia má taky s tímto problém. Bylo by fajn kdyby se prostě otestoval jen ten čistej systém a pak to funovalo ve všech značkách co čistý android používají.

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...