Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Takze AA som dnes skusal opat a robilo to problemy... najprv nenabehlo AA. svietila len cierna obrazovka na bolere... nakoniec som to rozbehal ale neslo mi spustit vyber navigacie (waze ci GM). Potom som sa s tym uz nebabral... Problem prichadza ale so smartgate... pri nastartovanom aute by som mal dat hladat wifi siete a malo by mi najst wifi auta a heslo vinko vsak? pripojit sa spustit aplikaciu... mne ziadne wifi nenajde... mal by som mat smartlink+ tk. mal by obsahovat aj SG... poradte co s tym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta wifi musí být myslím zapnutá v menu Bolera. Nějak jako Povolit datové komunikace. Jestli si to s něčím teda nepletu.

 

K AA : taky jsem s tím měl občas kdysi potíže, spravilo se to restartem mobilu. Ne reset, jen restart.

 

Editováno: , autor: noaid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ronskispeed

 

Teraz tiež bojujem z AA zatial moje posledné skúšanie je nasledovné:

obnoviť továrenské nastavenie v Bolere ale iba SmartLink,

odinštalovanie v telefone AA, vypnutie telefonu a zapnutie,

nainštalovanie AA do telefonu a spustenie, odsúhlasenie použitia.....

pripojenie USB na Bolero a zasa povolenie v telefone.

 

Zatial to šlo, uvidím ako ďalej, je nejaká blbá verzia buď AA alebo Waze.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fakt zvláštní..přitom jediná podmínka na AA je mít telefon s android min. verze 5..já tedy zatím zkoušel 3 značky tel..první byl THL T6S, levnej čínskej s android 5 a fungoval. To byl můj první tel. na kterém jsem to zkoušel..nejdříve to nešlo, ale později jsem zjistil, že to bylo kabelem..pořídil jsem kabel a pak už fungoval dobře..poté jsem měl Samsung A5 2016, taky bez problémů..a nyní mám asi měsíc Xiaomi Redmi 4X Global a taky funguje..jediná nevýhoda u tohoto tel. je že při spojení kabelem, tedy i současném nabíjení a při používání navigace strašně topí..jsem zvědavý, jestli to topení ten mobil přežije :-) Samsung i THL se skoro vůbec nezahřívali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem si vzpomněl, že jsem měl problém po aktualizaci AA na nějakou novější verzi, nějak to někdy mluvilo německy nebo tak nějak, taky nějaká  červená hláška asi o nepodporovaném území či co, hned to vždy zmizelo. 

Tak jsem se vrátil ke starší verzi 2.3.716603 a ta mi od té doby fahčí, momentálně na služebním Samsung J5 2016.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, ronskispeed napsal:

@noaidnezda sa mi ze by som niekde videl zapnutie wifi v nastaveniach, dokonca som sa nic take nedocital v navode. 

Manuál Bolera strana 17, ale jestli je to to wifi nevím určitě, hrál jsem si stím naposledy před rokem.

 

Systémová nastavení přístroje
› Stiskněte  → .
› nebo: Stiskněte  (platí pro Bolero; neplatí pro Bolero v Yeti).
■ Displej - nastavení zobrazování na displeji přístroje
■ Čas a datum - nastavení času a data (neplatí pro Yeti)
■ Jazyk / Language - nastavení jazyka přístroje
■ Doplňkové jazyky klávesnice - nastavení doplňkových jazyků klávesnice
■ Jednotky - nastavení jednotek (neplatí pro Yeti)
■ Datový přenos mobilních zařízení - nastavení datového přenosu externích zařízení
■ Hlasové ovládání - nastavení hlasového ovládání
■ Bezpečně odebrat: - bezpečné odebrání/odpojení externích zdrojů
■ Tovární nastavení - obnovení nastavení z výroby
■ Bluetooth - nastavení Bluetooth®
■ Síť - nastavení datového spojení (platí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Eric_ napsal:

Tak neviem , mám dual sim napríklad som sa dozvedel že Mirrorlink na dual nejde a na jedno sim ide, riešim to aj z Huaweiom... Aké máš poznatky ty skúšal si Mirrorlink ?

Aj ja mám dual sim a veru Mirrorlink mi nejde :( Ale zaujímave, to som nevedel že pre dual to nefunguje. Mal som zato že chyba je na strane bolera. Potom daj vediet nejake stanovisko od Huaweiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Habi001 moje auto je vybavene systemom smartlink+, ktory obsahuje Mirrorlink, Android Auto, Apple Car a Smartgate. Podla navodu v knizke a aj v aplikacii smartgate sa k smartgate pripaja, tak, ze nastartujes a das vyhladat na mobile resp. smartfone WIFI s nazvom smartgatexxxx. Takze neviem kde je pravda :-) Uz som s tym bol v servise, a poziadali importera SVK o vyjadrenie, kde moze byt problem. Maju sa ozvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@brrrrm mam v mobile apky. smartgate, myskoda aj one app. Teraz som sa niekde docital to co pisal @Habi001 ze cez kabel. Lenze aj tak sa neviem pripojit. Posledna moznost aka je ze ten smartgate funguje iba cez pripojenie mirrorlink. Moja Mi5 ho nema a co mam S4mini ta mirrolink ma ale ma zase stary android 4.4 a funguje az od A5 tusim. Ked budem u svagrovej poziciam si jej ťamťung s5 a vyskusam to cez neho. Len penim a para mi ide z usi, lebo novy smartlink+ sa dava do fabii resp. skodoviek od 6/2016. Moja fabča bola vyrobena 8/2017 a navod je na stary infotaiment este. tak nech mi idu do zadku a pekne hlboko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, manuál na infotainment od 5/2017 nikde.. Smartlink+ sa oficiálne predával až od tohto obdobia. Uvidíš, čo ti odkáže importér, ale všetko nasvedčuje tomu, že Smartgate je zjednotený do OneApp a na Bolere funguje iba cez kábel. 

 

Zajtra by som mal ísť na aktualizáciu, takže budem vedieť skúsiť OneApp a porovnám ho so starým Smartgatom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze funguje cez kabel je jedna stranka veci... druha je ze ani po pri pripojeni cez kabel a nainstalovanim aplikacie one app to nefunguje. Tak sa domnievam, ze to je podmienene este aj funkcionalitou a kompatibilitou mirrorlinku na pripajanom smartfone s infotaimentom. Smutne je, ze po vyse roku nie su schopny dodavat k autam navod a manual, ktory novy druh smartlink+ opisuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...