Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

jinak tady jsem našel myslím stejný v CZ a tam by jsi asi dostal konkrétnější odpověd..

https://www.stualarm.cz/z12515-video-vstup-pro-vw-skoda-se-systemem-mib2-entry-lg-swing-mi1268

 

aha, tak dodatek..sorry, tohle bude asi jen pro Swing dle popisu, nikoliv pro Bolero.

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mas pravdu jednoznacne android modul ..skoda ze vsetko je v prahe ..

pisal na 2din.cz a mi aj odpisali

 

Dobrý den,
 
Jedná se o plug and play instalaci proto záruku nemá padat. 
Máme to ve své Fabii 3 s Bolerem autorádiem, nainstalované taktéž.
Jinak vliv na funkci start / stop to nemá.
Pokud by jste měl zájem o montáž můžeme domluvit termín. 

Jsme zatím jsme jediný kdo to dodává v Čr ( pravděpodobně i pro SK ), takže když k nám přijedete a do 3hod to máte hotové.  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem psal, nejsou jediní a do Prahe nemusíš :)

V 7. 12. 2018 na 20:22, Martab napsal:

Toto je z Mohelnice: http://www.srncuvkram.cz/volkswagen/android-6-0-modul-pro-originalni-autoradio-mib-mibii/ (nějakých 200km). Co se týče místa, tak u Fábie je jednotka né ve schránce, ale za středovým panelem, místa by tam mělo být dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasiel som este toto su az dve ponuky neviem aky je v nich rozdiel ,len v tej prvej pisu ze je tam obmedzenie 

obmedzenie:
Pripojenie zvuku je možné cez továrenské AUX vstup, prípadne FM modulátorom -- neviem co tim myslia

https://www.saunika.sk/tempomaty-parkovacie-snimace/video-prevodniky-oem-navigacie-kamery/video-adapter-parkovacej-kamery-audi-vw-skoda-mib---3699/

 

a tento je drahsi len neviem o co lepsi 

https://www.saunika.sk/multimedia/adaptiv-connects2-navigacny-modul/adapter-adaptiv-skoda-usb-hdmi-vstup-octavia-superb-fabia---4009/

 

dokonca vedie vybavit odbornu montaz blizko bydliska

 

a nepisu tam ako je to s aplikaciami..sigyc ..atd..a ci je to android alebo co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adaptiv modul je "samostatný systém", který se chová jako navigace, ale připojit k němu v podstatě nic dalšího nejde (maximálně jako vstup obrazu bez možnosti ovládání). To druhé je jen klasický přívod obrazu bez dalších funkcí ovládání. Pokud jsem to pochopil správně co tam píší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To druhe mi odpisali

Pomocou HDMI kábla dokáže tento modul zrkadlenie displaya mobilu na display autorádia. A ovládanie aplikácií cez origo ovládače v aute.,parkovacia kamera.dab+.dvbt2..
wifi ani internet žiaľ nie.
ale sak ked pojde net cez mobil pokde aj na radiu nie ?
a este jedna vec keby ze si kupim niektory z modulov naprikad ten android + kameru mozu mi to namontovat aj v autorizovanom servise bez straty zaruky ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autorizovaném servisu ti to téměř určitě nenainstalují.

U toho druhého dostaneš na display obraz z telefonu, za předpokladu že telefon podporuje HDMI výstup. Takže i ten internet. Ale nijak to nebudeš moci ovládat. Jen tím že chytneš mobil do ruky a na něm to přepneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 12. 2018 na 18:37, whiscool napsal:

no mam vo fabii 1 ..android 7.1 , 2 din radio..sygic..youtube..filmy...mp4.atd..vsetko aj pocas jazdy ...je tam brutal fm tuner ziaden sum..vypadky ani nic podobne kvalita ozaj super...mam tam parkovaciu kameru ...subwoofer..kapacitor..zosik..vytlmene dvere a kufor...a zrazu mam nieco nove z coho sa ma clovek tesit a som sklamany...nema to nic skoda surround stoji za hovno...a radio co nema nic hlavne ze mi tvrdili opak neviem vobec co mam robit ..ci ich zalovat alebo co...

 

Ako ked ti mam pravdu povedat, ja som sa tiez tesil... 6 repro, surround a virtual sub... Myslel som, ze budem uneseny... Na bezne pocuvanie to staci, ale vypeckovat tam petelicu, a pocujes len drncanie rezonovanie a chrcanie.... Mal som stary leon, origo repro iba v predu 2xvyska a 2x stredobas... Kupil som do toho obycajne sencor radio a hralo to o 50% lepsie. Neak to neriesim. Toto auto som kupil pre rodinu a hlavne kvoli malej dcerke, pre komfort, klimu, kurenie a miesto na kocik. Takze v konecnom dosledku, uz moc vypalovat radiu nemozem, ale cakal som od tej zostavy podstatne viac ako som mal v starom aute.

Editováno: , autor: ronskispeed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna sa o ten android modul 6.0 ale tiez ponuka cele android radio 8.0 ale tam tazko povedat ..china je china..
 
Dňa st 12. 12. 2018, 5:38 Ing. Martin Smrcek - Srncuv Kram <info@srncuvkram.cz> napísal(a):
Editováno: , autor: whiscool
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

riesi sa len android modul, adaptiv su vyhodene peniaze...ten link je na komplet radio lebo mi ponukol aj vymenu celeho radia..o co ja zaujem nemam...riesi sa tu android modul 6.0 vtedy ti nepada zaruka ani na radio

len sa este nikto neozval co by to mal nahodene 

tak aby si bol sudruh v obraze riesi sa konkretne toto :

http://www.srncuvkram.cz/volkswagen/android-6-0-modul-pro-originalni-autoradio-mib-mibii/

podla predajcu slape perfektne ...ale nikto to zial nemoze potvrdit ...ide vsetko na origos radii..sygic..filmy zajazdy ..aplikacie z google play...vsetko cez origo repro auta ...pripojit sa da kamera..dab+ aj dvbt/t2

ale cena je brutalna na eura cca 430 eur + robota ...komplet cele nove android radio 8.1 ..4 giga ram 32 gb rom ..do 300 eur co je naprd pchat do fungel noveho auta tot zatial vsetky zistenia mozte pripadne doplnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě když už tak jedině ten android modul, protože ti zůstává origo nastavení všech funkcí v Boleru..výměnou celého rádia stratíš mnohu těch nastavení, které máš origo v Boleru..Na FB ve skupině to tam borec má, házel i fotky z menu toho rádia a origo nastavení už tam samozřejmě není.něco se tam zobrazuje, něco nastavit jde, jen v anglině, ale moc toho není..takže pokud si chceš zachovat origo Bolero, tak mi vychází jen ten android modul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ski1961 presne tak to mas pravdu cisto android radio je naprd...jedine ten android video interface...slape vsetko..origos nastavenia v aute + prepnes na android prostredie...vsetky apky androidacke..wifi..mirrorling..sygic..video..a keby dakde stopovali fizli staci kliknut na tlacidlo radio a si spat na origos prostredi..teda aspon podla videi na yotube..potvrdit to zial nikto nevie iba predajcovia..ze to funguje ...ale je tam to ale...co ked to nebude fungovat ? da sa to vratit a vratia ti peniaze ? tazko povedat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...