Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

caute chlapi,  este jedna hlupa otazka, ako to je z tym DAB? to bola nejaka priplatkova vybava? Na to treba nejake HW upravy? Som myslel ze ked mam Bolero, tak mam Bolero, ocividne su rozne verzie jedneho modelu radia? :-o Ma ta skoda naozaj zacina serkat...  :/ Moje bolero DAB nema a pozeram tema ze niekto ho ma...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jsou různé verze HW, Bolero je jen to že máš velký display. Ale jsou verze:
Bolero

Bolero s DAB/DAB+

Bolero se SmartLink/SmartLink+

Bolero s MirrorLink

Bolero s couvací kamerou
a jejich kombinace, jednotlivé verze mohou být HW odlišné, na některých se dá třeba ten SmartLink dodatečně aktivovat, na některých zase něfunguje kamera (nějde ani dodělat a aktivovat). DAB je o jiném HW (neslyšel jsem, že by šel u Bolera jen aktivovat, pokud není z výroby).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Skús resetnúť rádio - podrž tlačidlo hlasitosti stlačené asi 10 sekúnd. Prípadne skús obnoviť továrenské nastavenia cez Nastavenia. Skús preformátovať USB kľúč na iný formát.. FAT32, exFAT, NTFS..

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluč ma dobrý format, dotetaz išiel, a skúšal som aj iné klúče, nič..., aj USB vstup je v poriadku, lebo ked pripojim cez kabel mobil tak Android auto nabehne. Skúsim teda ten reset, a potom továrenské... EDIT: Tak stačil reset...

Editováno: , autor: juraj79m
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...

Ahoj, mám už dva dny problém s Bolerem.

Při poslechu rádia se mi stává, že se samo od sebe přepne na jinou stanici, u poslechu z SD karty se mi přehrávání zastaví, přepne na další skladbu apod.

Jako by nějaká neviditelná ruka mi to přepínala. Občas i blbě reaguje dotykový displej.

Dělal jsem reset do továrního nastavení, ale bohužel to nepomohlo.

Setkal jste se s tím někdo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 hours ago, marek7 said:

Ahoj, mám už dva dny problém s Bolerem.

Při poslechu rádia se mi stává, že se samo od sebe přepne na jinou stanici, u poslechu z SD karty se mi přehrávání zastaví, přepne na další skladbu apod.

Jako by nějaká neviditelná ruka mi to přepínala. Občas i blbě reaguje dotykový displej.

Dělal jsem reset do továrního nastavení, ale bohužel to nepomohlo.

Setkal jste se s tím někdo? 

Ahoj, také mám podobný problém a žádám o pomoc. Poslední týden se mi rádio samo od sebe přepíná. Včera se nejen přepnulo, ale "vyresetovalo" to nebo jak to popsat celé rádio a musel jsem všechny stanice znova naladit a poukládat. O víkendu jsem zkoušel tovární nastavení, ale očividně to nepomohlo. Co se týče SD karty, když pustím písničku, hraje pár vteřin, maximálně minutu a pak to přeskočí na další skladbu. Nedá se v podstatě nic poslouchat.

Dá se to nějak "podomácku" vyřešit? Nejsem teď v situaci, kdy bych mohl platit za servis. Jinak dotykový displej funguje dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...