Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Super děkuji! Má někdo zkušenosti s tím když v konfigurátoru je nutnost k Smart Linku dokoupit i multifunkční volant jestli při osobní konfiguraci přímo u dealera lze různý tyto omezení ukecat? Když jsem se ptal telefonicky tak samozřejmě lidi po telefonu nakecají i to ci člověk nepotřebuje.

Nevím jak chceš ukecat technickou vazbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Smartlinku je dobré to, že dlouhým podržením tlačítka pro hlasové ovládání jde zadávat cíl - a to i přes to, že není klasické hlasové ovládání doobjednáno. Technická vazba to s největší pravděpodobností nebude, ale minimálně logická ano.

 

Multifunkční volant mám na posledních třech autech. Dokud ho člověk nemá, tak bez něho bez problému žije - s výjimkou telefonu, kde hmatat někam pro přijetí nebo odmítnutí hovoru je otrava vždycky. Bolero samo o sobě objednání MuFu (u Fabie) nevyžaduje. Ale s výbavou Style s paketem Plus (předpokládám, že kupuješ nebo nakonec stejně koupíš výbavu Style Plus) je v základu varianta  bez ovládání telefonu. Přihozená tisícovka za ovládání telefonu je pak snad povinností.

 

Bohužel se tady zatím nenašel nikdo, kdo by dokázal naprogramovat funkci tlačítka kodováním a pochlubil se tady ostatním. A na 90% jsem přesvědčený, že tak jak byly sjednocené tlačítkové moduly, tak jsou shodné i vnitřnostmi jednotlivé varianty MuFu volantů. Pak by mělo jít kódovat. Ale to už je trochu jiná písnička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se zaměřuji spíše na Monte Carlo a tam už je Volant za 5000. Jasný ty vymoženosti všechny jsou hrozně fajn a asi v budoucnu bych byl i naštvaný že jsem se na to vyprdl, ale když ono je to všechno tisícovna k tisícovce a prásk 10000 navíc a to minimálně. :D

Budu trochu OT ale.... je lepší vnitřní alarm nebo zámek zpátečky. U dealera mi nabídli zámek zpátečky za 6700 a to je super cena. Nebo alespoň když jsem si nechal od kamoše z autorizáku dodělávat zamek do F2 tak jsem tolik dal jen za materiál a za práci říkal že ofiko skoro jednou tolik on to udělal za dobré slovo.

Lze později dodělávat alarm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chapu co pises, ale MuFu volant je dneska skoro nutnost a urcite doporucuju taky. 

Mam ho v Fabii, a bohuzel me chybi ve sluzebni O3, kde strasne nadavam pokazde kdyz na dalnici ve 150kmh chci prepnout/zesilit radio/mp3, telefon... prepinani funkci na MaxiDotu je taky mnohem pohodlnejsi na volantu nez na pacce. Opravdu to stoji za to a kdyz uz kupujes auto za 370+, tak nema smysl setrit na takove drobnosti

 

Ma dneska smysl alarm nebo zpatecka? Neni lepsi allrisk pojistka (+GAP)???

 

Kdyz ti to zlodej bude chtit ukrast, tak ti to ukradne at je tam alarm/gsm/gps/zamcena zpatecka. Mozna bych zkusil premyslet o nejakem proprietarnim systemu jako je Sherlog, protoze s dneska si zlodej koupi na eBay rusicku na gsm/gps za par dolaru, ale prorietarni frekvence uz nebude tak rozsirena (i kdyz i na to jsou urcite ty ku*vy zlodejsky pripraveni) => nemam v aute krome immo zadny dalsi zabezpeceni a platim si allrisk. 

Editováno: , autor: havrosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasný že když už to konkrétní auto bude chtít tak hi nezastaví témeř nic ale pokud uvidí zámek tak než aby se s tím o pul hodiny déle crcal tak se ohlídne po jiným na parkovišti.

Jinak docela mě nakrklo že na ML jsou kompatibilní jen některý androidy a stejně to funguje vše jen když ato stojí. Kdyby alespoň na AA nebo Apple Car fungovala i jina aplikace než sigic nebo továrni ios/google, jsem zvyklý na HERE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kradeze aut je uz dost OT, takze resme jinde...

 

Neplet si AA/CarPlay s MirrorLink, sice to spolu souvisi, ale neni to totez. To ze HERE mapy nefunguji s ML je vinou vyvojaru HERE, ze nemaji "mirrorlink enabled" verzi. Ale na druhou stranu ML neni zase tak rozsirene, takze si mensi hraci na trhu nemuzou dovolit vyvoj pro maly segment na trhu. Ale treba do budoucna, pokud se ML u zakazniku chytne a budou tlacit na vyrobce, tak bude vice aplikaci.

 

To ze to nektere Androidy neumi je jasny... Jsou to jednodussi, levnejsi pristroje, kde zakaznici vetsinou takove vlastnosti nevyzaduji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já spíš myslel že ani iOS neumí MirorLink (dle kompatibility) a ješkoda že přes CarPlay nejde jina navigace ale za to nadruhou stranu nemůže Škoda. Ja jsem jinak Windows user tam neni jediná šance na podporu jen teď poslední dobou zkouším iP.

Teď když Here odkoupily automobilky tak by se mohlo neco dít pokud si to nenechaji jen pro sebe. Já teda neříkám že je to dokonalá navigace ale zvyk je zvyk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak už mám taky problém se zamrzáním bolera tak jak se tady řešilo dříve. Stává se to tak obden. Zamrzne dotyková obrazovka, ale tlačítka fungují. Pomůže jedině "tvrdý" restart. Tak natočím video a zajdu do Škodovky a uvidíme. Jinak auto mám 5 měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem měl dnes auto v servisu kvůli zamrzání bolera. Předal jsem i video s důkazem jak to občas nefunguje. A dopadlo to tak, že musím počkat asi 14 dní na nový software do rádia. Prý se teď testuje a do 14 dní bude k dispozici. Dříve se to řešilo výměnou, ale zjistili že to bylo zbytečné. Tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ti nevím, na flešku jsem naházel složky pojmenované podle názvů kapel a tak to i vidím v Boleru... stačí rozkliknout a spustit a hraje to, co je ve složce. Po přehrání poslední písničky přejde Bolero automaticky do následující složky a přehrává první písničku. Funguje to tak jak s "flac", tak i "mp3", fleškou, nebo paměťovkou. CharlieCh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Lenovo A7000, spárovalo se to jednou s potvrzováním, načetli se kontakty, dal jsem si tam oblíbené čísla a teď stačí když zapnu BT na mobilu a funguje to skvěle. :)  Navigaci používám Here Drive+ a spokojenost. :)

Editováno: , autor: Pitrsman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...