Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

No, nic proti, ale mohl jsi napsat, že žiješ v Austrálii. Pro někoho, kdo se třeba rozhoduje o koupi auta může být Tvůj příspěvek dost matoucí - spousta stanic v DAB, jen dvě verze Fabie...


Sent from my iPad using Tapatalk

Editováno: , autor: Pawouk
Odstraněna citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problémy s telefonováním přes mé Bolero. Příjem hovoru a hovor vůbec je v pohodě. Ale když já vytočím číslo, tak se po chvíli objeví hláška že nastala chyba, vytáčení se přeruší. Pak ale hned začne vytáčet znovu a hovor se spojí. Navíc se mi nezobrazují fotky u kontaktů, žádný z postupů co je tady popsaný mi nepomohl. Je možné že je to nějak omezeno velikostí fotky u kontaktu v telefonu? Nebo se prostě rádio nemá rádo s mým XiaomRedmi 1S s prastarým androidem 4.3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, jak jste na tom s aktualizací Bolera pomocí VIN v update portálu, už jste za celou dobu co vůz vlastníte dostali aktualizaci? V dubnu jsem se obrátil na facebook stránku Škody, kde mi byla sdělená informace o vývoji Bolera 1.2, nic víc. Pravidelně kontroluju portál a ptám se v prodejně, ale za rok a půl neproběhl jediný update, tak se trochu bojím, že se na nás zapomnělo.

Editováno: , autor: VojtěchPraha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než na globální update tlačit na výměnu nefungujicí - vadné části.  Aby ten nový sw se měl kam nacpat. Vcelém zbytku auta je sw za mnohem větší částku a na to update nechodí. A opravdu jsou to v podstatě normální autoradia s pár doplňenýma funkcema HMI. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V Friday, October 07, 2016 at 13:49, oggy napsal:

Mám problémy s telefonováním přes mé Bolero. Příjem hovoru a hovor vůbec je v pohodě. Ale když já vytočím číslo, tak se po chvíli objeví hláška že nastala chyba, vytáčení se přeruší. Pak ale hned začne vytáčet znovu a hovor se spojí. Navíc se mi nezobrazují fotky u kontaktů, žádný z postupů co je tady popsaný mi nepomohl. Je možné že je to nějak omezeno velikostí fotky u kontaktu v telefonu? Nebo se prostě rádio nemá rádo s mým XiaomRedmi 1S s prastarým androidem 4.3?

mě to načte i fotky z Windowsu, a to už je co říct ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som zaznamenal pár problémov:

Pri jednej ceste mi Bolero zostalo bez zvuku - pomohlo vypnúť zapnúť.

Viackrát sa mi stalo že pri telefonovaní bol zvuk pre obe strany nezrozumiteľný taký skomolené pišťanie. - Pomohlo zasa len odpojiť telefon bluetooth  a zasa pripojiť.

 

Mám dotaz mám 3 telefony v pamäti Bolera, Lumiu 950 čo používam a 2 Nexusy5 lebo som skúšal, a jeden Nexus teraz by som chcel zmazať ale ako ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, RDMBR napsal:

Je tam možnost odebrat zařízení, v setupu se mi zda i bluetoothu

 

Teraz som bol pozrieť ešte raz do Bolera a všimol som si v bluetoothu pripojené zariadenia a tam sa to dá odstrániť ;)

Predtým som prehliadol túto možnosť :o

Vďaka -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mám problém, snad budete vědět kde je chyba. nemůžu spustit  BT audio přímo z bolera, ale musím vždycky vytáhnout z kapsy telefon a spustit v telefonu. pak už vše funguje normálně, jde přepínat tracky, přetáčet atp. ale poprvé musím spustit z telefonu..tuším, že bude chyba spíš v telefonu, ale nemužu na to přijít..telefon je xperia x compact, předtím jsem měl z5 compact a dělalo to to samé. děkuju za případné rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U swingu když zvolim bt tak začne hrat normalne co je ulozeme v telefonu. To je vlastnost bt protokolu. A fungovalo mi to stejne i u sony v f1. Někdy se mi tluče internetove radio a hraje oboji naraz. Vše stejně na s3, s4, s7e

Editováno: , autor: mpiotrovsky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat těch, co mají DAB a Bolero.

Součástí balíku je prý interní anténa (asi vyhřívání zadního skla), takže auto přišlo z výroby se střešní anténou, patrně nezapojenou, ale bez prutu, místo něj jen taková kónická plastová záslepka v barvě karoserie. Máte to taky tak? V servise z toho byli vedle, že přišlo auto bez antény :-)

Byl jsem rád, alespoň mi anténu nikdo neukradne. Hodně jsem se mýlil... ukradli mi tu záslepku. 

Naštval jsem se, že zase musím do servisu koupit novou, jenže ony neexistují vůbec jako náhradní díl! Ve dvou servisech vůbec nevěděli, co po nich chci. V katalogu to prostě není. Tak v jednou volali do Škodovky, tam taky nevěděli. Asi je to jen součást balíčku DAB.

Tak zatím jsem tam pro utěsnění, ať závit nerezne a nevypadá to úplně blbě, našrouboval nějakou gumovou 18cm anténu.

Neví někdo jak a kde by se daly ty záslepky sehnat? Zkoušel jsem nějakou náhražku hledat na netu, ale nic vhodného jsem nenašel.

 

A ještě jeden dotaz. V návodu k Boleru je i pásmo AM, ale já ho tam nemám. Je někdo, kdo ho tam má? Normálně to člověk nevyužije, já hraji jen dab, ale někdy se to může hodit.

F3 style 81kW, září 2016

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...