Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vcera jsem byl v servise na garancku a s tim jsem i nahlasil obcasnou nefunkcni dotykovou vrstvu Bolera.

Kdyz jsem to servisakovi rekl, tak mi trosku omluvnym tonem rekl, ze jako o tom vi, ze se to dost casto stava, ale ze bohuzel bez videa, ktere poslou do Skodovky, s tim nemuzou nic delat - to je fak vtipne... Nastesti uz to tu na foru padlo a tak jsem mel minutovy zaznam. 

Skodovka se to jinak snazi uhrat na mastne prsty / spinavy displej a doporuceni "vycistit plochu hadrikem" :D

 

Auto bylo v servisu cely den a kdyz jsem si ho vecer prebiral, tak se mi servisak omlouval, ze Bolero je teda porouchane, ale ze Skodovka se vyjadrila cca pred hodinou a ze tam budu muset znovu pristi tyden. Doporuceni od Skodovky - prehrat SW, jsem zvedavi, jak to dopadne a co mi tam nahraji.

 

Pokud jsem to spravne pochopil, tak jsou dalsi 2 nove verze, ktere jsou pro Bolero dostupne, ale je zakaz je updatovat.

Editováno: , autor: BrozikCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 1. 2017 at 17:56, brrrrm napsal:

Je nejaké obmedzenie na zobrazovanie fotiek kontaktov z mobilu v Bolere?

 

Mám android 6.0.1, kontakty uložene na google konte, k ním priradené foto, ale pri pripojení cez BT v obľúbených kontaktoch v Bolere sa mi tie fotky nezobrazujú. Skúsil som v nastaveniach vypnúť zobrazovanie fotiek, naspäť zapnúť, znovu zosynchronizovať kontakty a nič..

 

..teraz ma napadá, treba mať tie kontakty uložené v pamäti mobilu? Alebo je tam iná finta?

Tak po zakoupení aplikace Bluetooth Phonebook se již obrázky zobrazují. -_- Lenovo VIBE P1, Android 5.1.1

Editováno: , autor: smekac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, potřebuji poradit. Koncem 2014 jsme objednávali Fabii Style s položkou "Rádio BOLERO, MirrorLink, ŠKODA Surround, 6
reproduktorů (GWB0WB0)" za 7500 Kč. Teď potřebuji objednat auto se stejně funkčním rádiem. Nakonfiguroval jsem položku "Infotainment Bolero 6,5", Bluetooth, Apple konektivita a ŠKODA Surround" za 2700 Kč.

Kolega ale požaduje ještě "Funkce SmartLink+ (zrcadlení telefonu a ŠKODA One App)" za 3500 Kč, prý hlavně kvůli ovládání telefonu přes rádio.

Má kolega pravdu a znamená to, že dřív to bylo v jedné položce a teď to rozhodili do dvou samostatných?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani, pri Vašich foto na uvedených paneloch Vám skoro každému zobrazuje pri spotrebe maličký lístoček - zelený ( foto ). Pri trvalej, od natankovania, dlhodobej. NO a mne nie. Iba keď nabehnem na green drive - menu. Je to výrobou - 9.2015- alebo nastavením? . Nie že by ma to nejako iritovalo. :angry:;) 

 

Dík za info.

IMG_2952.JPG.bb59274fb843b2da723756c02b00ec20.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim, koupil jsem fabku  výrob. 10/2016 a chtěl jsem používat Apple CarPlay, mam Iphone 7 a nejsem schopny to zprovoznit. V Bolero nemám mirorlink což asi bude problém. Je nějaká možnost to zprovoznit? Prý ma stačit smartlink který by se mel dat dokoupit. Mate s tím nekdo zkušenost? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně prodejce říkal, že SmartLink lze dokodovat pouze v některých případech a to podle VIN auta. Je to údajně různé. Nebyl schopen mi říct, na základě čeho to je možné, jaká jsou kritéria. 

 

Oficiálně to však Škoda nikde nenabízí.

 

Za SmartLink se připlácí v konfigurátoru nového auta. Bolero to zkrátka musí mít. Hodně se to řeší ve vláknu SmartLink/MirrorLink tady na foru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdar borci, mám dotaz, už se tu někde řešilo sekání FLAC souborů na Boleru? Mě to dělá jak kdy, někdy nastartuju a dva dny v poho a je týden a dělá mě to furt, prostě hraje písnička s flac koncovkou a po minutě se to sekne a pak pokračuje produkce, spíš ne sekne ale přeruší na ani ne sekundu, je to na reklamaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je na zvážení... mě to třeba nedělá, jak z USB, tak ani z sdkarty, vyzkoušel bych prvně, zda FLAC hraje normálně v PC, mobilu atd., jestli je rychlost média OK, ono přece jen datový tok FLAC je v porovnání s mp3 někde jinde, a to zadeknuti je dle mne doba potřebná na načtení dát z důvodu, že je médium pomalé.

Anebo vyzkoušet přehrávání u kamaráda v autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice už flac nehraji, vše jsem předělal na mp3 320 na rychlé 128GB SD kartě, bohatě to stačí,  ale když jsem je hrál, tak hrálo vše bez problémů, a to i ve vysokém rozlišení 24bit/96kHz. Bolero to zvládá bez problémů.

Možná bych zkusil otestovat tu flašku, rychlost čtení by měla být dostačující, a případně přeformátovat. Nebo vyzkoušet jinou.

 

Editováno: , autor: noaid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...