Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

@MilanHos sry trosku som to doplietol... aplikacia one app funguje s vozmi vyrobenými po 6/2016 a so smartlink+. S toho som usudzoval... inak k popise k aplikacii sa pise o konektivite cez usb. https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.skodaauto.oneapp

 

Doplnené: Tak ja som si ten opis aplikacie narychlo preletel. Tak ako som prepokladal a pisal uz vyssie. Telefon treba sparovat cez mirrorlink a potom spustit one app. Aspon tak je to pisane v popise aplikacie. kurňa!!! Takze podla mna krok vzad, lebo treba mat na smartgate telefon s mirrorlinkom a androidom vyssim ako 5.0.

Editováno: , autor: ronskispeed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha to potom jo ;)

Mě na iPhone mirrorlink normálně jede, ale oneapp jen vypíše na Boleru hlášku že mám začít připojením telefonu přes wifi nebo USB, problém je ten, že mobil připojenej je, jinak by ani appka na boleru tu hlášku nevypsala přece. V podstatě se jen zrcadlí hláška co vypíe appka na mobilu. Ostatní aplikace mapy, hudba nebo třeba spotify normálně jede. Takže ani mobil podporující mirrorlink ti nemusí pomoct. Možná je to i starším sw bolera což u tebe by asi neměl být ten případ když máš 2017. Uvidíš když vyzkoušíš nějakej ten novější Samsung.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak android auto mi raz zblblo a neslo mi spustit ani zvolit aplikaciu na navigovanie. zostala len cierna obrazovka. Rozbehal som to uplne v pohode, tak ze som pred pripojenim spustil google mapy a potom pripojil telefon a nasledne AA. Auz to facha bez mensieho problemu. Ten smartage vyskusam na tom starom samsungu a uvidim. Dam potom report.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz, aplikáciu OneApp  mi nejde pripojiť k Boleru auto vyrobené 16.6.2016, Mám AndroidAuto, Mirrorlink, aj pre Aple.

Apka nainštalovaná, ale aj po pripojení k USB stale svieti červená Diskonected.

Stale mám zošedlé ikony My car, Acceleration, My overiew.

V bolere mám soft 366, povolené inštalovať app Škoda.

 

Je nejaký návod ako na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni, hlásim konečne úspešné rozbehanie Mirrorlink + Škoda OneApp... rádio Bolero, MR2017, výroba 9/2016, aktualizácia 366, mobil SGS8+..

 

:kol-147:

 

Ešte dnes ráno som cítil totálnu beznádej a bol som rozhodnutý vrátiť ten debilný mobil, ale nakoniec sa pod vyhrážkami umúdril a už sa automaticky pripája cez Bluetooth (včera každé jedno pripojenie trebalo ručne potvrdiť na mobile).. a dokonca naskočil aj Mirrorlink (cez originálny kábel z balenia nešlo, umúdrilo sa až po pripojení cez dodatočne kúpený "originálny" kábel). Zatiaľ som toho veľa nevyskúšal, ale moje prvé postrehy, že starý Smartgate bol pohodlnejší kvôli bezdrôtovému pripojeniu, avšak cez OneApp to vyzerá po vizuálnej stránke určite lepšie. Uvidíme časom.. :)

 

5a0c86feb3db3_2017-11-1518_25_52.thumb.JPG.6c12104c3f9c8601aa508e03f396f7f4.JPG 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže může jít i o špatný kabel jo? A můžeš blíž specifikovat “umúdrilo sa až po pripojení cez dodatočne kúpený "originálny" kábel”? Když píšeš, že originální nefungoval ale “originální” už funguje tak nevím co si pod tím představit. :D Takže ikdyž jsi měl už sw366 tak oneapp na kabelu z krabičky telefonu nejela?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...