Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

No môj mirrolinkový príbeh.. prvýkrát som skúšal mobil pripojiť ešte bez simky. V aute som mal dva alíkové káble, cez prvý to nešlo, cez druhý to nabehlo, ale rádio požadovalo stiahnuť nejaké dáta z Internetu. Nahodil som do mobilu net cez hotspot z druhého mobilu, no už mi cez ten istý čínsky kábel Mirrorlink nenabehol. Nechal som to tak a trochu som riešil Bluetooth, ktorý tiež robil problémy. Keď som ho asi dnes ráno konečne vyriešil, skúsil som opäť Mirrorlink. Tentokrát s originálnym káblom, ktorý bol v krabičke s mobilom. A ono sa pripojilo asi na 1sek (v mobile som zbadal aktualizáciu údajov z auta), ale hneď sa odpojilo s hláškou, že nie je možné uskutočniť spojenie alebo niečo v tom zmysle.

 

Cez deň som sa bavil s jednou majiteľkou F3 s Amundsenom a SGS8.. a tá mi poradila, nech vyskúšam viac káblov, pretože jej Mirrorlink začal fungovať asi až cez tretí kábel. Mne akurát dnes na miestnu predajňu prišli tri káble, tak som si ich bol vyzdvihnúť.. a keď som hneď cez prvý z nich pripojil mobil, zrazu to na prvý pokus nabehlo. A to som od rána nič špeciálne neprestavoval. Tak neviem...

 

A "originálny" kábel.. keď som vybalil kábel z krabičky, pozrel som si jeho číslo dielu a hneď som si podľa neho objednal tri také káble. Čiže mal by to byť originál, ale kupovaný cez eshop mp3.sk/progaming.sk.. a či oni majú echt originály alebo iba čínske fejky, to asi ani srnky netušia. Preto tie úvodzovky.. :)

 

Ak teda máte problém s Mirrorlinkom, skúste zmeniť kábel..

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ronskispeed pravdepodobne áno, pretože kým nie som pripojený cez Mirrorlink, OneApp mi v mobile ukazje hlášku disconnected..

 

@MilanHos áno a po spustení tej appky ti vyhodí prázdnu obrazovku alebo hlášku, aby si pripojil mobil cez wifi alebo USB. Takto to má ešte jeden, s ktorým som včera večer písal, on používa CarPlay a má soft 353. Dnes sa mal ísť informovať ohľadom aktualizácie na 366.

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si to z nudy taky zkoušel a dopracoval jsem se k tomu, že po připojení mobilu na carplay, či jak se tomu nadává. Pak se tam na levé straně zobrazí ta aplikace, tak na to kliknu a napíše to, aby jsem připojil mobil přes wifi, nebo USB. Jak psal @brrrrm už nahoře u sebe :) V úterý jdu na update, tak uvidím jestli se jim to povede a nebo ne a pak vyzkouším. :) PS: myslím, že mám taky soft 353. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte mám fabiu 10/2015 rádio bolero 

mobil samsung galaxy A5 2017 s mirrorlink verzia 1.1.25

nainštaloval som podla návodu na nete je ich plno

car mode od samsungu 

potom lg mirror drive, treba vypnúť upozornenia v nastaveniach verzia 1.2.1.2

potom button savior 

a bez problémov mi funguje full mirrorlink, čiže pri pripojený na net funguje všetko you tube, navigacia, prehráva  filmy aj pri jazde atď.

Kedže s pripojeným mobilom sa nedá fotiť, foto pripojím neskôr. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sa cudujem ze ti ide fullmirrorlink cez samsung a5 2017 ked ze je tam android 7. Je problem to rozhodit a za dalsie v tom telefone je nainstalovany samsung car od vyrobcu a aj co sa tyka mirrorlinku vsetko je od vyroby. Na androide 6. ano idete to podla toho navodu co je na nete mam aj a5 2016 s androidom 6.

Editováno: , autor: LujdziL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

 

mám problém se kterým dnes jedu do servisu a zajímalo by mě, jestli se někomu taky neděje - Když nechám auto stát před domem přes noc a venku je kolem nuly, tak mi 15-20 min vůbec nereaguje Bolero na dotyky, jde ovládat pouze otočným knoflíkem. Až po zahřátí interieru se vzpamatuje a začne pracovat. První dvě zimy jsem s tím moc problém neměl, ale teď se mi to děje už v Listopadu a přijde mi to jako docela závažná vada.

 

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎21‎.‎11‎.‎2017 na 22:51, LujdziL napsal:

To sa cudujem ze ti ide fullmirrorlink cez samsung a5 2017 ked ze je tam android 7. Je problem to rozhodit  ....

...

 

Ono to závisí na víc proměnných, na verzi Bolera, typu telefonu, verzi Androidu a verzi systémové aplikace Mirrorlink. 

Mě to třeba s Androidem 7 jede (OCT III 2017 + Bolero + Samsung A3 2016), ale dalo mi strašne práce přijít na vlastní postup, jak to zrcadlení vlastně spouštět ... padlo na to několik večerů. Jak jsem na to jednou přišel, tak už zrcadlení spouštím bez problémů a spolehlivě.

A třeba na stejném autě, ale s jiným telefonem Samsung S7 2017, taky s Androidem 7, to zrcadlení naskočilo naopak snadno přesně dle návodu na youtube.

Jo, pozor, vždy musím zrcadlení spustit při stojícím autě, stačí třeba na semaforech, ale pak už to plně funguje i za jízdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ľudiaaaaa, veď trochu experimentu nezaškodí, nie????? :unsure: keby som ja mal čakať na každý kód, či každý test, tak nie som tam, kde som ! a redpokladám, že každý len čaká, čo sa zverejní...a kedy bude ďalšia príručka :(  mňa tiež občas nebaví mrznúť v aute a skúšať všetko za ostatných...

 

:skoda:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...