Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ja si myslím, že v prvom rade Bolero potrebuje lepšie rozlíšenie, až potom si môže dovoliť nejaké krajšie prostredie na štýl AA. Súčasné rozlíšenie 800x480 na 6,5" displeji je na dnešnú dobu veľká bieda a teda akékoľvek grafické efekty strácajú zmysel. Samotné AA spustené na Bolere vyzerá otrasne, je to neostré a rozmazané! Našťastie základné GUI Bolera je jednoduché a na tomto displeji vyzerá veľmi dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pánové, ať nezakládám další téma. Poslední dobou mě zlobí konektivita Bolero a AppleCar přes Smartlink. Stává se mi poslední dobou dost často, že připojím telefon (iPhone) k rádiu (připojení kabelem) a to mi jen píše, že se spouští a nakonec, že se spojení nepodařilo a ať ověřím kompatibilitu. Kabely jsem zkoušel měnit. Nic. 

 

Je na to nějaký spolehlivý fígl? Proč mi to jednou, dvakrát, třikrát jde a počtvrté ne? 

 

Jak to hlavně budu reklamovat, když zákon schválnosti zafunguje a v servisu mi ze 390 pokusů 390 půjde. 

 

Achjo:-/ Uvítám jakoukoli radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martab aha! Super! Neznal jsem tenhle tvrdý restart grif! Určitě vyzkouším! Jen Vyp/zap nepomáhá. Žije si to vlastním životem, no :-) 

Ještě se zeptám: synchronizují se vám fotografie v kontaktech? Mně se po několika desítkách jízd s iPhonem 6S najednou fotky u kontaktu objevily (spojení pouze Bluetooth, ne Applecar). Bohužel jsem však měnil telefon a nyní u novějšího iPhonu se fotky neobjevují. V menu mám pocit, že mám zaškrtnuto, že chci i fotky/náhledy kontaktů, ale kde nic, tu nic. Na to asi taky fígle nebudou, co?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nemáš kompatibilitu iba s Mirrorlinkom, ale Smartlink okrem Mirrorlinku podporuje aj CarPlay (iOS) alebo AndroidAuto (Android). A AndroidAuto by si mal rozbehať na každom Androide, stačí stiahnuť aplikáciu najlepšie z apkmirror.com, keďže v ČR/SR zatiaľ nie je oficiálne podporovaná.

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Cez AA budeš vedieť spojazdniť navigáciu cez Waze alebo cez Google Mapy.. pozor, obe navigácie sú online, čiže bez dátového balíka v mobile takmer nepoužiteľné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud budu potrebovat data v mobilu,ztraci to asi smysl ten smart link,ja pouzivam v cestovani na kole seznam mapy off line a tak nejak jsem si to predstavoval v aute,ze parkrat do roka budu chtit navigovat ze spojim telefon s bolerem a budu navigovan z displeje radia,pokud je to takhle slozite asi nema cenu smart link a bude drzak na mobil a koukat do mobilu,nebo uplatnim smart link i jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ronskispeed ti napsal, jak to udělat bez těch dat, jde to, zvláště u google maps. A když to použiješ je párkrát, tak by neměl být problém si zaplatit jednodenní balíček. Ber ten smartlink, jinak budeš časem litovat jako jiní, viz spousta dotazů jak ten smartlink dodatečně zprovoznit. Co když budeš mít data třeba za rok od zaměstnavatele, či budou prostě levnější atd. Nikdy nevíš, co bude za čas, v jaké situaci budeš. 

Taky je možnost si spustit google maps navigaci doma na wifi, pak wifi vypnout a přejít do auta, připojit a spustit Android Auto. Navigace bude pokračovat po nalezené trase.

Přes Bolero se i mobil méně zahřívá, rychleji se dobíjí. Zvuk navigace jde do repro, je krásně slyšet, rádio se automaticky na tu dobu ztiší, je to elegantnější řešení než přes mobil. Není potřeba držák, mobil může být jen tak někde položený atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj.. aj napriek všetkému doporučujem zobrať smartlink.. ak to nevyužiješ naplno teraz, možno to využiješ o 1-2r, keď budeš mať nový mobil a možno aj nový paušál. Neviem ako ty, ale ja mobily/paušály mením častejšie ako autá.. a Smartlink je jedna z tých zbytočne drahých a komplikovaných dorábiek do auta. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, že většina rádií ho "neumí", takže se musí měnit i HW. Některé nové rádia v MR18 (samozřejmě vše musí být Bolero, ale ani to prý není záruka) Smartlink už "umí", ale musí se pak dodatečně aktivovat. Za mne to tam rozhodně dej, pokud už kupuješ auto ve výbavě, tak to není až tak hrozná částka. Osobně to v autě nemám (kupoval jsme už vyrobené), nějak mi to nechybí, jezdím dle navigace jednou ročně, ale do nové konfigurace bych to rozhodně dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...