Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Mám stejný problém. Navíc mi nefunguje ani SmartGate a Mirrorlink. Na SG mi při reklamaci řekli, že mám verzi androidu 5.0.2. a že SG spolehlivě komunikuje se starší verzí 5.0.1. Pak to všude recenzují, viz. Škoda magazín, že infotainment musí být vždy aktuální. O Mirrorlinku nemluvě. To je kapitola sama o sobě, tam nefunguje zhola nic a to jsem si kupoval kvůli tomu jiný mobil.

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj bezprostředně předcházející příspěvek - pravidla fora to nedovolují!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém s bolerem, ráno když je k nule tak display doslova zamrzne nereaguje na dotyky ale tlačítka okolo a ovládání na volantu funguje tak jsem se stavil v servisu a technik mě řekl, že škodovka o problému s bolerem ví, ale že chcou důkaz tak jsem jim natočil krásný ranní video jak jim to krásný rádio nefunguje a 11.1.2016 jdu na výměnu. Tak snad bude klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V návodu k rádiu je uvedeno, že by mělo umět zobrazit spotřebu pro "komfortní spotřebiče" jako klima, vyhr. sedačky.

U dvou Fabii, kde jsem měl možnost vyzkoušet, jsem to nenašel.

Naopak u dvou Octavií ano.

Jedna se o funkci pouze pro OIII? V návodu není rozlišeno.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau kluci. Mám Bolero a v menu je funkce Mirrolink a ted sem koupil Samsung A5 android 5.02 který podporuje tuhle funkci. Co potřebuji abych rozhodil Sygic navi. Mám koupenou verzi ale na Mirror potřebuji jinou. Klidně bych je ještě koupil ale ted myslíte že stačí propojit radio s kabelem?? Děkuji předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...