Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pravdepodobne to bude iný problém ako formát karty, Bolero oznámi nájdený softvér na karte (Karta SD: Download softwaru) ale po vstupe do „Informace o systému“ a voľbe „Aktualizovat software“ po hľadaní aktualizáciu nenájde. teda buď sú nesprávne zadané cesty v metainfo2.txt, teda nesedí adresárová štruktúra, alebo jednoducho z nejakého pre nás neznámeho dôvodu nesedí verzia...... Jeden možný dôvod je naháňanie ľahkých kšeftov pre servisy...............

Editováno: , autor: lubikSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem ještě zjišťoval něco k tomu Mirror Link a bylo mi řečeno se např. Samsung slíbil , že to bude implantovat do svých mobilů.Jde o to , že Android verze co vyšli , tedy 5 to nepodporuje ale má vyjít Android  např.5.1 a tam už by to mělo být. To stejné je že by to dle škody měl mít i mobil Samsung Galaxy note 2. Je to jen na výrobci ale škoda to má přislíbeno. Taktéž vyjde oprava na to, aby při navigaci šel i zvuk rádio. Jelikož mám na volantu tlačítko na hlasité vytáčení čísla tak toto je snad v řešení jestli to půjde dodělat i na naše Bolera co máme jako první.Ti co to objednávají teď to mají za příplatek 400Kč.Tak uvidíme.

Editováno: , autor: Hkubes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soubor ( Downloader exe) ze stránek skody stáhneš do PC. Pak na něj klikneš a objeví se ti tabulka kam ho chceš uložit. Připrav si nějaký adresář třeba ho pojmenuj aktualizace. Pak je v té tabulce odkaz , kam ho chceš stáhnout a ty ho ulož  do toho adresáře. Pak budeš mít nabídku kam ho chceš rozbalit a ty označ kartu a pak už máš hotovo a karta je připravena .Pokud se to dělá tak, že tu aktualizaci  stáhneš  do PC tam ten soubor ZIP  rozbalíš a pak ten rozbalený soubor dáš na kartu tak ti to nic nenajde. Jinak Bluetooth mi teď  jde lépe. Před tím když jsem vlezl do auta s telefonem tak ho to hledalo, chtělo to potvrzení jaký telefon apod. Ted na telefonu zapnu Bluetooth a ihned jak zapnu rádio jsem spojený. A pak jsem si všiml že jedno logo je u rozhlasové stanice změněno. Až přijede žena zkusím ty loga porovnat . A ještě jsem kartu zformátoval jelikož to po mě chtělo FAT 32

Editováno: , autor: Hkubes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za podrobný popis, ale přesně takhle jsem to už dělal před týdnem, ale právě mi to hází tu chybu kdy mi oznámí nalezený software na kartě (Karta SD: Download softwaru) ale po vstupu do „Informace o systému“ a volbě „Aktualizovat software“ po hledání aktualizaci nenajde. Leda, že by během té doby opravili cestu v metainfo2.txt ....za chvilku vyzkouším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem aktualizaci na SD připravil stejně jako je psáno v popisu...Bolero po vložení karty napíše Karta SD: Download software, ale potom zahlásí že v aktualizaci je chyba nebo nebyla nalezena.
Mimochodem, nesetkal se někdo s problémem, kdy se telefon během hovoru odpojuje od HF připojeného přes bluetooth?
Ze začátku problém nebyl, ale poslední týdny se mi telefon co se týče zvuku odpojí třeba hned na začátku hovoru.
Na displeji se tváří jako připojený k Boleru ale zvuk jde z telefonu...musím na displeji kliknout na odpojení a ihned na připojení bluetooth sluchátka, v tu chvíli se zvuk přepojí zpět do HF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se mrkněte na to, že jakmile tam kartu vložíte a objeví se nápis nahoře Download softwaru A pak to přepnete na tu obrazovku kde je aktualizace tak mě už to běželo že se to aktualizuje(nápis byl tmavý) a pak se nápis rozjasnil a už ta aktualizace nešla nereagovala Takže jsem měl hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad se to nějak pohne...bohužel zatím jsem z FIII hodně zklamaný...update nejde, bluetooth se odpojuje, Mirrorlink nechodí skoro na ničem i když mám podporovaný telefon...a jako bonus jsou podivné zvuky vycházející z prostoru motoru, které umí servis řešit jen tak, že si to nahraje a 14dní si nechá auto stát v servisu. Žádná náhrada...prostě kliente trhni si :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Juu, znám ten pocit. Já  dnes v Praze´myslel, že mi něco upadne ze spodku a nic, jelo to dál.  Chvílema to vypadalo  děsně jaký to byl rachot. Takže nevím od čeho ani neznám důvod .Ale po dnešku,mám jenu pozitivní zprávu, ale tu napíšu ke svému autu.

Editováno: , autor: Hkubes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Občas sa mi stane, že mi pri spiatočke nezobrazí screen parkovacieho asistenta, len stíši rádio, začne to opäť fungovať až po pár minútovom vypnutí zapaľovania. Raz som mal takto aj "šťastie" na text: "Rádio" se spouští.. pričom všetko ostatné fungovalo, len som jednoducho cestu musel odtrpieť bez rádia. Mal tu niekto podobný problém?

Editováno: , autor: lubikSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...