Jump to content

Recommended Posts

caute chlapi,  este jedna hlupa otazka, ako to je z tym DAB? to bola nejaka priplatkova vybava? Na to treba nejake HW upravy? Som myslel ze ked mam Bolero, tak mam Bolero, ocividne su rozne verzie jedneho modelu radia? :-o Ma ta skoda naozaj zacina serkat...  :/ Moje bolero DAB nema a pozeram tema ze niekto ho ma...  

Ano, jsou různé verze HW, Bolero je jen to že máš velký display. Ale jsou verze:
Bolero

Bolero s DAB/DAB+

Bolero se SmartLink/SmartLink+

Bolero s MirrorLink

Bolero s couvací kamerou
a jejich kombinace, jednotlivé verze mohou být HW odlišné, na některých se dá třeba ten SmartLink dodatečně aktivovat, na některých zase něfunguje kamera (nějde ani dodělat a aktivovat). DAB je o jiném HW (neslyšel jsem, že by šel u Bolera jen aktivovat, pokud není z výroby).

Ved to, viem ze DAB je digital, proste FB je analog, tym padom to musi byt HW zalezitost....  ( ja som to skor myslel tak, ze si v nastavenaich radia napriklad vies odstavit AM, tak keby malo radio DAB, teiz sa v tomto nastaveni dalo teoreticky skryt. )  

• 10 months later...

Ahojte, neviete mi poradiť, prečo moje Bolero prestalo reagovať na USB klúč? Mal som na ňom hudbu. V PC funguje, a skúšal som aj iné USBčko, tiež nič. Kódoval som cez Caristu nejaké veci, môže to byť kôli tomu? 

Skús resetnúť rádio - podrž tlačidlo hlasitosti stlačené asi 10 sekúnd. Prípadne skús obnoviť továrenské nastavenia cez Nastavenia. Skús preformátovať USB kľúč na iný formát.. FAT32, exFAT, NTFS..

Edited by brrrrm

Kluč ma dobrý format, dotetaz išiel, a skúšal som aj iné klúče, nič..., aj USB vstup je v poriadku, lebo ked pripojim cez kabel mobil tak Android auto nabehne. Skúsim teda ten reset, a potom továrenské... EDIT: Tak stačil reset...

Edited by juraj79m
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Ne, funguje téměř hned (prvních pár sekund je tam logo škoda a potom se dá normálně ovládat, někdy potom ještě chvíli trvá, než se naváže spojení s telefonem, ale vše tak do minuty).

Jak píši, nemám problém nikde nic přepnout, ať už přes LCD, tlačítka kolem LCD nebo přes MuFu volant, vše funguje. Tedy u tebe bude nejspíše někde chyba, možná nějaký studený spoj.

Ešte skúsiť autorizák, či nie je nejaká novšia verzia fw... takéto mrznutie mi tiež ešte nerobilo ani keď bolo vonku -20°C...

Keď to seká, skús podržať ovládač hlasitosti stlačený cca 10sek, čím sa reštartne Bolero... či to náhodou nepomôže...