Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Teď jo, ale když jsem objednaval v květnu, tak bylo psáno, že se dodáva rádio vč. surround a mirorlink.

Tak to bude asi i můj případ. Když jsem šel objednávat vůz tak jsem se dozvěděl že je nový ceník pro rok 2016, a že se to musí překonfigurovat. A já že proč to tam ten mirrorlink neni když tam byl :x Btw, jedná se pouze o soft ne? Takže by se dal mirrorlink dokopat do Bolera ve kterém (teď momentálně) neni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším,že je to závislé na tom, co jsi objednal. Jestli jen bolero se Smartlink, tak tam nebude nic a pokud je to bolero v nějakém tom packetu, tak to bude se Smartlink.

Já v boleru nemám ani jedno, ale když jsem zjistil,že mi auto není schopné dobíjet telefon se zaplou navigaci, přestalo mi to vadit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to nabíjení pozor. Pokud svítí obrazovka a je zapnutá navigace, spotřeba je poměrně velká a telefon se zahřívá. Jestliže ho máte na přísavce na skle, tak do něj ještě pere sluníčko. No a protože se přehřívá, tak se automaticky snižuje nabíjecí proud, až k nule.

 

Řešení je pořídit si držák do výdechů klimatizace, telefon pak bude chlazený.

 

Telefon mám na držáku na výdechu, používám AndroidAuto, takže obrazovka je vypnutá. Normálně se dobíjí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud jste objednávali v době platnosti starého ceníku Bolero s Mirrorlinkem a dostali Bolero bez Mirrorlinku či Smartlinku, tak proč jste to auto přebrali?

To se lehko řekne a těžko provede. Přiznam se, je mi 21 a mám své první vlastní auto, "vpodstatě" fábku v plné palbě. Nevěřil bys mi, jak moc jsem byl natěšenej na předání, kde jsem skákal kolem auta jak malej Jarda. A jediné co jsem zkontroloval byl lak, kola a interiér jestli tam neni někde šlinc (znám to, protože jsem dělal v logistice nových vozů a čas od času se někomu povedlo to auto oťuknout nebo nešikovně škrábnout..).

Jinak abych se držel tématu. Dnes jsem se stavil v zákaznickém centru v MB, kde jsem si ověřil že vůz jsem objednával už v novém ceníku pro rok 2016. Čili to byla má chyba že jsem si to nezkontroloval a nedal navíc "smart link". Ptal jsem se i zda se dá ten soft dohrát navíc a odkázali mě do servisu. Měl jsem cestu kolem tak jsem sjel rovnou do Kosmonos a dostal jsem kontakt na nějakého člověka ve škodovce. Tak jsem tam cinknul s tím že teď mi nic momentálně nemuže říct. Ale že za tři týdny se mam ozvat znovu, že už by měl vědět zda to pujde nahrát a za jakou cenu. Snad to někomu pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...