Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

nevim, jaky presne pouziva system, tim padem jaky to zmakne velikost karty. Tak ze 32GiB tam pujde 100% V manualu jsem asi neco cetl o max. hodnote (pripadne nekde jinde) a psali tam neco o 32GiB, ale neznelo to z toho uplne presvedcive (osobne si myslim, ze 64GiB karta by tam mohla jit taky, kup a kdyz tak v ramci 14deni lhuty ji vrat, pripadne staci zkusit flashku do USB nebo externi HDD). Kazdopadne, ja osobne stejne prehravam hudbu z mobilu (dal jsem si teda bolero - kvuli mirrorlink a kapacitnimu displayi).

Editováno: , autor: deathskull
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deathskull: Nemíchal bych podporu karet s podporou souborových systémů (a jejich maximální velikostí), protože pokud by Swing podporoval jenom SDHC tak nezávisle na podporovaných souborových systémech větší kartu než 32 GB nepřijme.

 

V manuálu se píše, že jsou podporovány karty standardu SDXC, který podporuje maximálně 2 TB, aktuálně se ale prodávají karty o velikost 256 GB.  Swing dále podporuje systém souborů exFAT, jehož doporučená maximální velikost je 512 TB (teoreticky 128 PB). Dále Bolero podporuje FAT32, který podle velikosti bloku může podporovat až 16 TB velký souborový systém a teoreticky lze jít ještě dál, protože dále se v manuálu píše o podpoře VFAT.

 

Čili jednoduchá odpověď je taková, že Swing podporuje všechny nejnovější technologie v oblasti paměťových karet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deathskull: Nemíchal bych podporu karet s podporou souborových systémů (a jejich maximální velikostí), protože pokud by Swing podporoval jenom SDHC tak nezávisle na podporovaných souborových systémech větší kartu než 32 GB nepřijme.

 

V manuálu se píše, že jsou podporovány karty standardu SDXC, který podporuje maximálně 2 TB, aktuálně se ale prodávají karty o velikost 256 GB.  Swing dále podporuje systém souborů exFAT, jehož doporučená maximální velikost je 512 TB (teoreticky 128 PB). Dále Bolero podporuje FAT32, který podle velikosti bloku může podporovat až 16 TB velký souborový systém a teoreticky lze jít ještě dál, protože dále se v manuálu píše o podpoře VFAT.

 

Čili jednoduchá odpověď je taková, že Swing podporuje všechny nejnovější technologie v oblasti paměťových karet.

 

Super, až teď jsem si všiml v manuálu, že podporuje SD, SDHC, SDXC. Tím je to vyřešeno. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dokázal by mi někdo prosím poradit se zapojením toho Fakra/quadlock konektoru u Swing s BT? Samozřejmě jsem nejdříve hodně hledal, ale ani google mi s touto verzí neporadil. Experimentálně jsem zjistil kde jsou linkový vstupy, tvrdý napájení a repro, ale nemám tušení kam dát spínanej +, kam zapojit usb a k čemu ty další piny, protože oproti starším verzím jich zase přibylo. Budu rád i za nasměrování, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já na rádio za jízdy moc nekoukám, ale když mám nastavený automatický jas přístrojů, tak mi reguluje i podsvícení radia, jinač je tam režim "standby" ale to ti nehraje hudba. Jen tam mám takové hezké analogové hodiny.

 

Myslíš to, že když vjedeš do temnoty se světly na auto, tak pohasnou stupnice přístrojů a svítí jenom ručičky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě jestli tohle rádio umí zobrazit loga rozhlasových stanic, v manuálu pro Swing o tom není ani slovo a v Boleru je o tom popsané několik vět. Vypadá celkem nedodělaně obrazovka se stanicema, kde je jen text. Případně jestli škoda nechystá nějaký update, kde by tohle umožnila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...