Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, milanxx napsal:

Reklamovat. Vadný display. S čištěním to nemá nic společného. Jedině pokud si pouzil mokrou cestu. A něco nateklo na kontakty. Ale to jsi adi nedělal.

Otřel jsem to jenom navlhčenou mikrovláknovou utěrkou a pak vyleštil suchou stranou utěrkou, to snad tomu ublížit nemůže. V návodu píšou, že se to má čistit lihem, to by tam přece taky nateklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mal by som pár otázok k tomu ako sa "instalujú" logá. stiahol som si balík log zo stranky škodovky pre slovenské stanice. uložilo sa mi to ako .ZIP formát.

 

Ok, čo s tým ďalej? mám si to rozzipovať a uložiť v priečinku na USB alebo to dať priamo na usb ako jednotlivé súbory? alebo to môže zostať v tom .zip formáte?

 

ďalej - USB musí byť prázdne alebo tam môžu byť aj rôzne iné súbory, ktoré tam mám? Bude si to auto vedieť spárovať?

 

ďalej - ako prebieha samotná "instalácia" tých log? auto si to samé spáruje a niekam si ich uloží? alebo musí byť usb stále zapojené, aby logá zostali?

 

alebo to treba riešiť cez SD kartu?

 

ospravedlňujem sa moju nevedomosť, ale radšej si nechám vopred poradiť, ako potom riešiť... ďakujem

 

edit - mám rádio Swing+. modelový rok 2019

Editováno: , autor: PS1984
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte by som mal otázku k USB kľúču a jeho neustálemu pripojeniu - môžem nechať USB kľúč stále zapojený v konektore, alebo ho treba vytiahnuť ked je odstavené auto (vypnutý motor) - všimol som si, že diodka na nom preblikávala ked bolo rádio vypnuté a z USB sa neprehrávalo a motor bol vypnutý. Či to má nejaký zásadný vplyv na odber z batérie... Opäť sa ospravedlňujem za takéto otázky, ale nemám v tom jasno. dakujem

Editováno: , autor: PS1984
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Martab napsal:

Nechávám USB zapojeno, vypne se po chvíli (nevypíná se s motorem), vybití baterie asi nehrozí.

aha. mne ide tak trochu aj o lenivosť dávať si pozor na to, aby som ho vyberal a nezapatrošil. a zároveň aj o to vybíjanie hlavne ked viem, že aj niekoľko dní (napr. 5) nepôjdem autom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kopirovanie log na radiostanice je predpokladam aj v navode ku autu, resp infotainmentu. USB mozes mat zaplnene, nemusis ho stale vyberat. Je jedno v akom podpriecinku to mas, ak to niebje na dvaciatej urovni a musis sa preklikavat. Aj ked ho vyberies, loga to nezmaze. Loga sa nahravaju rucne, ak preladis na stanicu ktoru nemas, musis ho znovu nahrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužiaľ Swing je iný... a okrem fotiek kontaktov nepodporuje ani toto automatické ukladanie loga staníc. A ako som teraz pozeral aktuálny manuel, dokonca ani nový väčší Swing/Swing+ z FL Fabie to nepodporuje. Funguje to iba na Bolere a Amundsene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa slovenského manuelu z 11/2018 je možné zobraziť obrázky kontaktov len na Amundsene, v časti pre Swing sa táto možnosť neuvádza.

 

Na starších predFL rádiách to platilo okrem Amundsena aj pre Bolero. Čiže ak má tvoj otec obrázky kontaktov, má pravdepodobne Amundsen alebo staré Bolero. Jednoduché zistenie na prvý pohľad - Amundsen+Bolero má 8 tlačidiel na rádiu, Swing má stále len 6 tlačidiel bez ohľadu na veľkosť obrazovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma urcite predFL swing, ale je mozne ze si to pletu. uz jsem dlouho s jeho autem nejel, jen mam pocit, ze jsem nekde videl obrazek toho kdo mi vola. mozna to bylo pri probihajicim hovoru a bralo to z toho co je v kontaktech u dane osoby v telefonu. tj jsem nic explicitne neprirazoval.

update:

No dival jsem se ted co ceske a anglicke verze. a u Favorite contacts se to nikde explicitne nezminuje o obrazcich ulozenych u kontaktu. Takze si nemyslim, ze by to bylo omezeni amundsen vs swing+. spis si myslim, ze to radio nedava ty propojene kontakty v telefonu, kdy mam sparovane data ze SIM, Google account a Samsung account. a tim padem tu fotku pri importu kontaktu proste nenacte.

Editováno: , autor: lumirnavrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega mel MR16 Swing ne Fábii, obrázky kontaktů neuměl, MR18 Swing+ (Rapid) taky neumí. Obecně Swing je docela očesaný a upřímně je mi líto Bolera ve Fábii, teď bych musel do Amundsenu (nejde teď ani tak o ty obrázky, ale třeba připojení dvou BT telefonů, čtení/odesílání SMS přes BT a podobné věci co umí Bolero a Amundsen). Řešením může být bezdrátový SmartLink+, co má třeba Scala, ale FIII ho asi již nedostane :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobry den prajem.

Dufam ze som to spravne zaradil. Mam na Vas jednu otazku s prosbou. Mam Fabiu III vyrobene v sept.2018 je to FL a mam tam Swing+ a uz tyzden mi nefunguje ziadna apka z mobilu, hlavne OneApp. Najvacsia zahada je ze doteraz fungovalo vsetko. Potom ako prestalo fungovat som preinstaloval app v mobile a stale to iste. A nemam v menu auta po pripojeni mobilu usb kabelom nic na vyber. Ukazuje len ten QR kod na stiahnutie aplikacii.

Po pripojeni mobilu s Androidom cez USB kabel pise ze nie su k dispozicii ziadne prehravatelne udaje.

Hudba cez BT funguje normalne aj cez YT aplikaciu.

Prosim Vas viete ma nasmerovat spravnym smerom ze co by to mohlo robit? Dakujem.

PS pridal som aj foto. Toto pise po pripojeni mobilu. Android Samsung S8 na najnovsej verzii. Mam len android mobil.

Pekny zvysok dna prajem.

 

20190530_163751.jpg

Editováno: , autor: Like
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...