Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vyskúšaj iný kábel... Mirrorlink/AndroidAuto je háklivé na káble, mne to s originálnym káblom od výroby ani nefungovalo, až s dodatočne dokúpeným úplne rovnakým káblom.

 

Servisné intervaly by ti malo auto oznamovať už s dostatočným predstihom aj bez dodatočnej aplikácie.

 

Na štatistiku km je celkom dobrá appka Fuelio.....
https://forum.skodahome.cz/topic/146710-fuelio-tankování-náklady-a-evidence-jízd/

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Dakujem,kabel dnes vyskusam iny aj druhy originalny a aj jeden neoriginalny. Teraz som pouzival originalny k telefonu ale pred tym som mal aj neoriginalny a chvilu fungoval ale potom prestal komunikovat a casom aj nabijat tak som presiel na originalny a ten fungoval az doteraz.

Dakujem aj za odporicenie appky. Neviem ci Fuelio vie presne take ake ja potrebujem : Vidiet pocet najazdenych km a zostavajuce km do dalsieho servisu na karte auta v mobile bez toho aby som musel ist do auta sa na to pozriet, tak ako to ma OneApp. Vdaka.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj všem,

mám "novou" služební střelu Fabia III 2015 a je tam základní rádio SWING.

 

Tak nějak jsem ale nepochopil, že tam není Bluetooth a ani Handsfree. Je to možné? V menu rádia nemůžu nikde najít párování :-(

 

V manuálu jsou fotky z menu jak se popisuje volby vstupů, tak na fotce je Bluetooth.. ale párování s telefonem jsem nenašel :-(

Děkuji všem za pomoc.

 

Editováno: , autor: Ondrej2005
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

Nenašel jsem tady informace ohledně dodatečné instalace Škoda Surround, tak jsem do toho šel a chci se jen briefly podělit o zkušenost.

Chlapci mi v Ostravě (ADIV) doinstalovali zadní reproduktory a funkci Škoda Surround aktivovali za krásných 3500 Kč (včetně reproduktorů a materiálu).

 

Kdyby někdo toužil po lepším zvuku, lze to udělat za pár šupů :-)

 

Hezký den

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 6. 2019 na 22:13, Jaroslava Hűbnerová napsal:

Dobrý den, nevíte, jaký je poslední FW na Swing+? Mojí verzi občas zlobí Bluetooth, kdy se vše tváří jako připojené, ale při samotném hovoru se zobrazí hláška BT odpojeno. Po ukončení hovoru se opět tváří vše jako plně funkční. Díky.

Zdravím. Mám výměnu starého Swingu za Swing + a bt C190

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Netusi nekdo, jestli je mozne dodatecne dokodovat smartlink u radia Swing ve Fabii 3 facelift.

Druha otazka je, jestli je mozne dodelat originalni kameru.

Kamarad koupil skladovku a chybi mu to tam.

Kdyby nekdo umel, tak prosim o cenovou nabidku (idealne Ostrava a okoli, ale neni podminkou), diky.

Editováno: , autor: Kamil07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi.

 

Možná to tu někde je, ale hledal jsem, nenašel jsem.

Mám Fabii 3, rádio Swing bez BT a chtěl bych ho vyměnit za Swing s BT. ALE...

 

Může mi prosím někdo napsat, zda stačí vyměnit jen to rádio a bude BT fungovat? 

A jaké přesně rádio (ideálně part number) koupit?

Já už z toho mám hlavu jak pátrací balon, kolik už jsem našel čísel kódů a vůbec nechápu, co bych vlastně mohl potřebovat, ale taky aby to nebylo dražší, než nové auto :-)

 

Díky za rady!

Mickey

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavisi ake radio pozadujes, ted co ma okrem BT vediet. 

- Swing s bluetooth - 6V0 035 871 B a vyssie

- Swing s bluetooth a DAB

- Swing s bluetooth a DAB a podporou cuvacej kamery

- Swing s bluetooth s podporou cuvacej kamery (tych je velmi malo) 

- Swing+ (bez DAB, bez podpory cuvacej kamery) - 6V0 035 871 H

- Swing+ (s DAB, bez podpory cuvacej kamery) - 6V0 035 869 H

- Swing+ (bez DAB, s podporou cuvacej kamery) - 6V0 035 871 J

- Swing+ (s DAB, s podporou cuvacej kamery) - 6V0 035 869 J

 

K tomu este mikrofon natiahnut k stropnemu svetlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, tak ještě poprosím... jelikož se mi nedaří sehnat rádio Swing s BT s výše uvedeným kódem, ale narazil jsem na rádio z Yetiho (číslo dílu 5L0035150L) a prodejce tvrdí, že by to mělo jít, nicméně ať si to ověřím.

Na infu Škodovky mi řekli, že nevědí, ať se obrátím na autorizovaný servis. V něm mi řekli, že to Škoda nedovoluje a jediné rádio, které mi tam vymění je stejné, jako tam bylo :-/

Máte tedy někdo zkušenosti se záměnou z jiného vozu případně kontakt na servis, kde mi k tomu něco řeknou?

Evidentě to není tak jednoduché :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...