Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Už jsem tady ve forů parkrát narazil na to, že Swing hraje špatně - tak jak to tedy je ? Dokáže to někdo uvest na pravou míru? Budu ho mít v autě taky a docela při řízení muziku poslouchám sice většínou z externího zdroje, ale byl bych rád - kdyby to hrálo dobře i jsem si kvůli tomu doplatil surround. díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem nějak zhýčkaný, na mě hraje dobře. Jen jako u většiny aut musím stahovat basy, to dunění je šílené. A byť si nepouštím často hudbu nějak extrémně hlasitě, tak mi spíš vadí při občasném zesílení drnčení ve dveřích, nezvládá to přílišnou hlasitost, ale to je nejspíš laxinější aparaturou i v příplatkovém škoda sorround... Prostě je to na poslech rádia, a není to autohifi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mel bych dotaz ohledne konektivity Swingu. Pokud pripojim pres USB iPhone (nebo Android), tak to zacne hrat pisnicky z mobilu. Me zajima jestli kdyz mam zapnuty Spotify (nebo ekvivalent) na telefonu, tak bude pres Swing hrat taky (jeslti to Swing pobere). Pokud tu je nekdo kdo by to uz zkousel, budu rad za odpoved :) diky (resim jeslti priplacet za Boleru (SmartLink)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cez BT to ide cez kabel nie. Aspon na Bolere

 

Tak jste me moc nepotesil, divim se ze ani Bolero to neumi, ale dekuju :) Ja jsem dnes zkousel to stejne u Nissanu Juke, ktery nema zadny MirrorLink (pouze Apple Connection) a pokud jsem prvne spustil na iPhonu Spotify (nejakou pisnicku), tak to zacal hrat pres USB. Spotify se v telefonu v tu chvili chova jako defaultni prehravac. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mel bych dotaz ohledne konektivity Swingu. Pokud pripojim pres USB iPhone (nebo Android), tak to zacne hrat pisnicky z mobilu. Me zajima jestli kdyz mam zapnuty Spotify (nebo ekvivalent) na telefonu, tak bude pres Swing hrat taky (jeslti to Swing pobere). Pokud tu je nekdo kdo by to uz zkousel, budu rad za odpoved :) diky (resim jeslti priplacet za Boleru (SmartLink)

 

Mno nikdo na to jeste neodpovedel, tak si odpovim sam (treba to zajima i nekoho jineho). Dneska sem byl neco resit s prodejcem, tak jsem to zkusil a funguje to bez problemu! Testovano s iPhone5 a zakladnim Swing radiem (pres USB). Staci na telefonu prvne zapnout Spotify (pustit song) a pak pripojit pres USB. Fungovalo OK, i ovladani na volatnu (FF/RW). 

Jeste mimo toto tema (ale aktualni): Ja objednaval 8.4.2015 a cekacka 17 tydnu, pokud planujete objedanavat po prazdninach, pravdepodobna cekacka az 6 mesicu :D (FIII Combi 81Kw)

Editováno: , autor: MarkoBeny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Trošku se sem vetřu jestli nevadí. Já si objednal FIII Style s radiem Swing kdy mi dali cca 10dnů na to, že kdybych chtěl ještě něcozměnit, tak že na to mám právě tuto dobu. Teď ale zvažuju (když už je pozdě), jestli nejsem blbec, že jsem si nezvolil raději Bolero. Zajímalo by mě, jak jste kdo se Swingem spokojeni, a jestli jde v menu navolit čeština (dnes jsem shlédnul Autosalon a srovnání FIII, kde se moderátor rozčiloval, že český auto neumí česky).

Předem díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porovnání zvuku nemám, ale zkoušel jsem předváděčku se Swingem a byl jsem spokojený. Hraje to pěkně, vše je česky, odezva na displej dobrá, rozlišení ucházející.

 

Mě osobně se Swing líbí víc (matný rámeček displeje navazuje na matná tlačítka) a nepřišel jsem na jediný důvod, proč připlácet za Bolero.

 

Na boleru ale bude lépe vidět parkovací asistent (větší diplej), má kapacitní displej, přehraje bezztrátové formáty, zobrazí loga stanic a obrázky alb, má HF (Swing s HF +3500), nabízí "slavný" MirorLink/SmartLink. Tohle vše bylo pro mne nedůležité, takže proto zůstalo jen u menšího Swingu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám swing a jako člověk bez jakéhokoliv hudebního sluchu musím říct že mi stačí. Displej není ani malý a ani velký je tak akorát na to, že si přepnu stanici. Vše přehledné a česky, odezva po kliknutí vynikající a bez sekání. Pro mě by byl příplatek za Bolero bezvýznamný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prvotní obava z toho, jak bude na menším displeji Swingu vidět kompletní parkovací asistent, byla naprosto lichá. Vše je dobře viditelné, jasné. Zvuk zatím zkoušen jen z rádia a oproti FII pouze s předními repro a rádiem Pioneer neskutečný posun vpřed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...