Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

V menu musí být nabídka na logo stanice. A to i bez vložené sd nebo usb. A novinka po reinstalaci mobilu funguje listovani v mobilu pres radio. Driv mi i pres puštěné internetové radio pustilo nekdy muziku z karty. Škoda že nejdou ale dát obrázky ke kontaktům. Zato ale zvládá oblibene po připojení 2 rúzných telefonů se stejnými kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký máš modelový rok? Swing u MR2015 tuhle možnost nemá, má jí jen MR2016.

2015, tak jsem mimo... Ale napadá mě, nebude to něco jako s Androidem, kdy stačí aktualizovat a jsou nové funkce? Ty šedé čtverce mě docela štvou, pokud mám na displeji rádio :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ne, to bys po nem chtel moc... zkusil jsem jednou pripojit winphone pres kabel a nestalo se vubec, ale vubec nic. Mam mr2015 swing bez bt, podpory telefonie a vsemoznych linku...

 

Widows Phone (Lumia 925) mi to nepoznalo. Kolegyně připojila svůj iPhone 5s a přenost hudby fungoval nádherně - prohlížení alb atd. I základní Swing totiž umí Apple Connectivity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...