Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, myslim ze to take nepůjde. Jeden čas jsem se tomu dost věnoval (vymena swing za bolero nebo amundsen). Nicmene bylo mi receno, ze skodovky maji od roku 2015 ochranu, ktera neumoznuje jine skodovacke rádio, nez ktere je do auto dane pri montazi, do auta zainstalovat.

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Jenom takový malý poznatek. Včera jsem protáhnul svoji Fabku do Jižního Tyrolska. Měl jsem se svým Swingem spárovaný svůj Windows Phone telefon s Cortanou (windowsácká obdoba SIRI), který jsem používal pro navigaci. Jaké bylo moje překvapení, když mi přišla SMS a Cortana se mnou začala přes BT komunikovat (jako hovor), jestli chci SMS přečíst. Stačí pak říct, že chci textovku přečíst a telefon mi ji přečte a zvuk jde opět přes rádio, takže tomu člověk rozumí. Chápu, že pro textovky v češtině to je nepodstatné a nepoužitelné, ale já komunikuju v drtivé většině případů v AJ, proto je to pro mě super vychytávka, že mi je textovka přečtena. Považuju to za lepší než mít text SMS na obrazovce infotaimentu, protože takhle opravdu nemusím odvract zrak od vozovky a vím, kdo co po mě chce. Kdybych si platil datový tarif, tak by to mělo umět i odpovídat, takže bych nadiktoval odpověď a odeslal.

 

Taky lze nastavit, že navigace v telefonu využívá BT pro hlasové navigování. Má to jen jednu vadu na kráse a to tu, že se telefon spojuje s rádiem opět jako hovor, tedy přeruší se přehrávání. Osobně bych upřednostnil jenom ztišení audia, protože ve městech to mluví občas docela často a pak je to takové, no, moc chaotické. Ale po skončení navigace se přehrává dále.

 

Máte podobné zkušenosti se SIRI a Google Now?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimavé. Spíš bych to viděl na vlastnost mobilu jak swingu. A jak zachází s protokoly bt. Já když chci navigovat na mobilu tak abych slyšel pokyny mám 2 možnosti: swing přepnout na bt ale pak nehraje žádná muzika a jen se swing přepne při dopravním hlášení. Takže používam druhou možnost a vypnu a2dp protokol a nechám kafrat mobil. Takto se chová moje S3, S4, S7E. Třeba někdo ví jak nastavit andy aby mobil posílal pokyny jako hovor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

No ještě před měsícem mi to nabízelo jen BT který už mám dávno nainstalovaný. Jen by mě zajímalo co čekáš od nového FW? Na rozdíl od Bolera a jeho bolesti je swing stabilní a dělá co má. Jenom ty zadní repra a basy ale tady mám obavu že je to i HW záležitost.

 

Editováno: , autor: milanxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, milanxx napsal:

No ještě před měsícem mi to nabízelo jen BT který už mám dávno nainstalovaný. Jen by mě zajímalo co čekáš od nového FW? Na rozdíl od Bolera a jeho bolesti je swing stabilní a dělá co má. Jenom ty zadní repra a basy ale tady mám obavu že je to i HW záležitost.

 

Ano dělá co má a je stabilní, ale např. na MR2015 nejdou ty loga nahodit a celkově je vždy co vylepšovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ronall napsal:

Ano dělá co má a je stabilní, ale např. na MR2015 nejdou ty loga nahodit a celkově je vždy co vylepšovat.

Já mám jednu z prvních MR2016 a my jsme tady zjistili že MR2015 je jiný hw a asi míň paměti. A těch 15tek je asi hodně málo. Nicméně je to pořád jen autoradio s trochu většim displejem a jelikož je to od LG tak ani ten zvuk neni co by mohl být. Ale mám pocit, že ty zadní basy jsou úmysl zvukaře. Ale zase bych byl rád kdyby přidali obrázky ke kontaktům. A to ostatní je kopie maxidotu i stím špatným, že na asr nemáme tlačítko. To je holt politika SA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
před 17 minutami, wirer napsal:

ľudkovia, kto máte Swing vrátane bluetooth, auto vyrobené niekedy v 04.2016, viete mi zistiť označenie rádia???

 

6V0 035 871 E alebo 6V0 035 871 B alebo 6V0 035 869 ?

 

vďaka

Address 5F: Information Electr. (J794)       Labels:| 3V0-035-MIB-ENT2.clb
   Part No SW: 6V0 035 871 B    HW: 6V0 035 871 B
   Component: MU-E--ER      852 6490 
   Serial number: 17031600020118
   Coding: 03620200BE0000001111000401000A002F0000C40000010000
   Shop #: WSC 73430 790 00000
   ASAM Dataset: EV_MUEnt4CGen2LGE 001025
   ROD: EV_MUEnt4CGen2LGE_SK26.rod
   VCID: 36621E4489477CF660-8062

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...