Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ako odpája telefón? Naskočí apple carplay a hneď sa vypne? A tak dookola? Napadá mi ešte vyskúšať iný iphone, poprípade sa skúsiť pozrieť či nieje ten lightning konektor zaprášený zvnútra v mobile, zvykne sa tam usádzať prach z vrecák nohavíc a potom to rôzne blbne.

Odpoveď Škodovky je hodná medaily. 🤦‍♂️

Editováno: , autor: Thief1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zapne sa aj hudba a aj navigácia napríklad skrátka prostredia apple car a asi po 2 km ho odpojí akoby nebol ani pripojený telefón k autu. Keď odpojím kábel a zas pripojím k telefónu tak to nabehne.No je to zas len na určitý čas . Je to dosť individuálne :/

Skúsim teda ete druhý Iphone. Kábel som už objednal ako mi bolo poradené, ale ďakujem aj za túto radu :)

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Zdravím, mám rádio Swing s bluetooth číslo 6V0035871D, bluetooth verzi D460, hard. 052, soft. 7200 a telefon Samsung S21. Po aktualizaci na android 12 mi přestal fungovat import kontaktů do rádia. V telefonu mám zaškrtnuto povolení ke sdílení kontaktů Po každém nastartovaní se objevila na rádiu tabulka nelze importovat kontakty (jako aktualizace stávajících). Po odstranění telefonu z paměti rádia a opětovném spárování už nejdou kontakty nainportovat do rádia vůbec. Na stránkách Škoda Update je podle Vinu pouze verze bluetooth D350, tedy nejspíš ještě starší než je v rádiu. Co teď ? Díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, sám ešte nemám android 12 vo svojom samsungu, takže vopred píšem že to nemusia byť správne kroky. Skúsil by som v nastaveniach telefónu, v aplikáciách pozrieť appky telefón a kontakty či majú udelené všetky oprávnenia k prístupu. Taktiež v nasteniach Bluetooth v záložke kde máš naparovaný HF profil škoda, po rozkliknutí či tam sú zaškrtnuté povolenia na prístup ku kontaktom a správam. 

 

Celkovo mám pocit, že Bluetooth prechádza nejakými zmenami, známy s ios a novým sw má problém s pripojením počas hovoru na jeho amundsene, na predchádzajúcom ios 14 mu to fungovalo korektne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na aktualizácie na webe by som sa vôbec nespoliehal. Oni ich vydávajú, ale už ich nezverejňujú. Ak máš nejaký problém s rádiom, zabehni do autorizáku a oni vedia preveriť, či je pre tvoj ročník rádia vydaná nejaká aktualizácia.

 

Inak ak tie importy šli s Androidom 11 a nejdú s Androidom 12, chybu by som hľadal na strane mobilu - treba hľadať nejaké riešenie na webe alebo čakať aktualizáciu androidu - na S21 chodia aktualizácie každý mesiac, tak snáď niektorá to vyrieši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem měl pocit, že mobil doháněl s BT auto. Podle toho jak se choval s BT hudbou. Telefon překvapivě fungoval vždy oproti řešením s externími jednotkami. Spíš to vidím na telefon a bt modul  vněm. Nerad bych hledal update pro můj měněný 69J, v servise asi určitě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, pizzamann napsal:

Po tom jsem šel jako první ale vzhledem k tomu, že na stránkách Škody je poslední verze D350 a já mám ve 3 roky starém autě verzi D460, tak se Škodovka updatu moc nevěnuje. A jak to řeší na tom netě?

https://g30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?p=28321378

Napríklad tu to riešia pri bawe. A na Google sa dajú nájsť ďalšie prípady, ktoré sa riešia teraz čerstvo po príchode A12ky.

Predpokladám, že samsung už o tom vie a pracujú na tom, keď je to vcelku rozsiahly problém. 

 

K rádiu: rádio podporuje všetky aktuálne štandardy. Dôkazom je, že ti to fungovalo korektne pri A11 a teraz až pri A12 nastal problém. Takže ako už bolo spomenuté, chyba v ňom byť nemôže a ani aktualizácia o nejaký rok mladšieho FW by tomu aktuálne asi nepomohla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...