Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 3. 12. 2021 na 18:40, pizzamann napsal:

Zdravím, mám rádio Swing s bluetooth číslo 6V0035871D, bluetooth verzi D460, hard. 052, soft. 7200 a telefon Samsung S21. Po aktualizaci na android 12 mi přestal fungovat import kontaktů do rádia. V telefonu mám zaškrtnuto povolení ke sdílení kontaktů Po každém nastartovaní se objevila na rádiu tabulka nelze importovat kontakty (jako aktualizace stávajících). Po odstranění telefonu z paměti rádia a opětovném spárování už nejdou kontakty nainportovat do rádia vůbec. Na stránkách Škoda Update je podle Vinu pouze verze bluetooth D350, tedy nejspíš ještě starší než je v rádiu. Co teď ? Díky za každou radu

 

ZPROVOZNĚNO

 

1) V "hledání" v telefonu napište PBAP, nabídne to Verze Bluetooth PBAP

2) Změňte verzi Buetooth PBAP z PBAP 1.2 na PBAP 1.1 a poté klikněte na použít

3) Změňte verzi Buetooth PBAP z PBAP 1.1 zpět na PBAP 1.2 a poté klikněte na použít

Po příchodu do auta se kontakty sami naimportovali do rádia a vše funguje jak před aktualizací na Android 12.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

@BIMBOTOM dá se to, ale je to celkem finačně náročné, nejdůležitější je, za kolik se ti podaří staršího Amundsena sehnat..nestojí zrovna málo a navíc se musí řezat v palubce, protože Swing a Amundsen mají zcela jiné uchycení, po výměně je třeba samozřejmě nutné kodování většinou ve škodovce..počítej cca kolem 20 tis...

 

zde to máš dost podrobně :

https://wirer.sk/f3_amundsen/

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, nesetkal jste se někdo s nemožností z auta zavolat? Při vytočení kontaktu se telefon od BT auta odpojí (Android 10, Android 11). Přijmout hovor lze. Z android auta volat jde. Je to trojka po faceliftu a asi Swing+. Pro info, vloni bylo auto na výměně rádia pro svislou čáru na displeji. Po výměně volání z auta fungovalo. Toto začalo dělat cca měsíc/dva zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím zkušenější, místní odborníky dvojnásob!

Chtěl bych vyměnit rádio swing bez BT za to samé, jen s BT ve fábii 3 r roku 2019. Co vše mě čeká, rádio, mikrofon, nakódování? Nebo jsou tam další úskalí? Neměl by na to někdo z odborníků chuť a konexe v autorizovaném servisu? Slyšel jsem, že i když mám kupní smlouvu na rádio, win z kterého auta je, tak se do toho servisům moc nechce... Díky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším téma na tohle už tu někde je.

Všecko už jsi prakticky popsal v otázce, ohledně toho odkódování, bluetooth je taky chráněné FEC kódem a zatímco třeba @wirer s tím u nového rádia neměl problém, mě do nového nahráli přesně tu konfiguraci co byla ve starém taky bez BT a když jsem se jich doptával jakto,že BT nejde tak řekli že pujde jenom to co šlo jak to vyjelo z továrny, takže i když najdeš servis kde ti rádio odblokujou pořád to ještě nemusí znamenat, že máš vyhráno.

Mě se to stalo u Amundsenu, kde jak jsem později zjistil, že lze v domácích podmínkách problém vyřešit, u swingu pokud vím to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše ExecutedDonut, BT je chráněno FEC kódem a nejde to tedy v "domácích" podmínkách udělat, ani to dokoupit. Jsou lidé v cizině, co tohle dokážou tím, že si jednotku otevřou na stole a nějak to aktivují, ale je to zbytečně pracné a komplikované. Snazší bude to udělat jako wirer a ExecutedDonut. Koupit Amundsen, bude to pracnější ze začátku, ale ve výsledku levnější, protože to lze udělat "v domácích podmínkách" :) Každé rádio, co má navigaci a je to MIB2, tak lze v domácích podmínkách :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti jde hlavně o hudbu, tak mě krásně slouží toto:

https://prenasece-signalu.heureka.cz/sandberg-bluetooth-audio-link/#prehled/

 

Zapojíš do aux i usb zároveň a přebytečný kabel schováš do mezerky v desce těsně nad těmy konektory. Jak říkám, na hudbu super a hovor se s tím dá taky pohotovostně vyřídit. Jen musíš mluvit hodně nahlas, mikrofon to má, ale slabý. Ale práce je to na 17 vteřin i s otvíráním balení 😁 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj,

 

Mám jednu otázku. Jsou rozměry a tvar displeje Rapidky stejné jako u F3? Chci si koupit tvrzené ochranné sklo na displej, ale nemůžu najít žádné určené pro Rapidku. K dispozici je však sklo pro F3, ale nevim bude to vhodne taky do Rapidky. Vůz byl vyroben 12/2018. Děkuji za jakoukoliv informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem nalepil na zkoušku na displej toto:

https://www.aliexpress.com/item/1005003875555195.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.676b1802LrXPpA

Mám to v autě pár dní, takže teprve sbírám zkušenosti. Když je infotaiment vypnutý, tak to lépe vypadá jak je to lesklé a neulpívají na tom tolik otisky prstů. Párkrát mi to ale při jízdě od slunce hodilo pěkná prasátka (odlesky) do očí. Taky se mi zdá, že to otupilo odezvu displeje na dotyk prstu. Uvidíme, budu dál testovat, když mě přdevším odezva na dotyk prstu rozčilovat, tak to strhnu a půjde to do koše...

20220724_122038.jpg

Editováno: , autor: tom01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martab @tom01 Děkuji vam moc za tu informaci. Tvrzené sklo už mám nalepené v jiném autě. Mohu říci, že toto sklo funguje skvěle, nejsou zde žádné odlesky od slunce a otisky prstů jsou stejné jako na povrchu displeje. Displej reaguje na dotyk bez problémů. Takže jsem spokojeny. Raději chráním povrch displeje, protože se bojím nechtěného poškrábání displeje nehtem nebo nějakým předmětem. Už jsem viděl takové případy, a proto mám takovou fobii 🙂

 

@tom01 Diky moc za odkaz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý včerejšek, co jsem infotaiment s ochranným sklem používal jsem nezaznamenal problém s dotykovým ovládáním. Ono včera u nás bylo konečně počasí s normálními teplotami, kdy člověk taky nelepí celý upocený vč. prstů na všechno jak mucholapka...

Bylo oblačno, tak ani žádný odlesk.

Budu dál sledovat 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,

mám Fabii r.v. 2020 s rádiem Swing bez BT s tlačítkem MUTE.
 Fabia III - Radio Swing upgraden
Má otázka je jestli není nějak možné bez výměny rádia implementovat Bluetooth.. Nějakým transmitterem nebo tak něco. 
Předtím jsme měli Fabii II s obyč rádiem také bez bluetooth a přes Jack bylo možné s čínským transmitterem bluetooth zprovoznit. 
Jack v autě není takže už je mi k ničemu. 
AA ani handsfree nepotřebuji. Jde mi čistě jen o to bluetooth pro spojení telefonu a možnosti použití spotify.
Napadlo mě ještě používat JBL, ale jestli to nějakým způsobem lze raději bych používal to rádio. 

Díky za případnou radu. :)

EDIT: o SD kartě a možnosti použití flashky vím.

Editováno: , autor: Skoda_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...