Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Mám fabku od pátku. Jak jsem si s ní hrál, tak jsem v nastavení radia našel položku nahrát loga stanic. Po zmáčknutí to chtělo zdroj z sd nebo usb. Pak jsem hledal na netu loga a přes rady jak si je udělat sám jsem přes německý web našel na vw možnost ke stažení. Tak jsem je pak nahrál na sd a pak v autě po jedné stanici vždy vyhledal soubor na sd a ten se nahrál do radia. Sd není potom už potřeba vše je v radiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supr informace ty loga,natáhl jsem si tam nějaké,stáhl jsem z netu ruzne obrazky stanic,zmenšil velikost na 150*110(ještě to úplně není ono)uložil a natáhl přímo z mobilu. ze srandy jsem si na málo používané stanice dal rodinkupost-94689-0-15842100-1436298945_thumb.jpost-94689-0-15909900-1436299040_thumb.j

Editováno: , autor: maty307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Umí někdo shrnout, jaké všechny funkce Swing umí?

Např. v návodu je, že

  • při zařazení zpátečky se automaticky sklopí zrcátko spolujezdce.
  • Při zamknutí auta že se automaticky sklopí celá zrcátka .
  • Je tam zmínka i o adaptivním tempomatu, který se na Fabii III zatím vůbec nedělá.
  • že lze nastavit barvu osvětlení vozu a mnoho dalšího

Co teda  vlastně Swing umí  a odlišuje se nějak množství funkcí dle výbavového stupně auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Swing jakož i Bolero jen zobrazují a umožní nastavit ty části auta co to umožňují. A návod je společný pro ostatní modely a obsahuje maximum co lze nastavit pokud je vozidlo vybaveno touto výbavou. Takže ty 4 body umí octa a superb.  

Sklopení zrcátek při zpátečce šlo vždy jen u elektrických sedadel, tam byla paměť pudle které zrcátko vědělo kam se má vrátit.

Přiklopení zrcátek je v návodu od auta ruční. Nemají na to v sobě motor.

Barva osvětlení je jen jedna.

A co umí Swing se pozná až si zapnete svůj. Zobrazí se jen možné volby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...