Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nevím, zkoušel jsem to jednou a nestalo se nic. Možná, že je pořeba mít podporu HF.

Jo a platformu měnit nebudu - winfoun je firemní a můžu ho používat i soukromě, tak si přece kvůli autu nebudu pořizovat další a ještě úplně jiný, než na jaký jsem zvyklý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě - mně tam chybí to kouzelné tlačítko Phone vlevo dole...

Tím pádem to podle mě nemá vůbec ovladače pro spojení s telefonem (jakýmkoli) a winfoun nejde nakonfigurovat, aby se choval jako Mass Storage, tj. jako obyčejná USB klíčenka.

To je i tak jedno. Hudbu mám na SD kartě a telefon používám coby navigaci, takže z něj nepotřebuju nic přehrávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousel jsem to a nic - Lumia 820 Denim (Win 8.1). Nechtelo se mi u toho travit mladi a hloubat nad nastavenim obojiho, tak jsem to nechal byt.

Mám nápad - dáme rande u hřbitova a vyzkoušíme to u mě u MR16. Když vypneme BT a origo kabel, na Mass Storage musí fungovat i kde jaký Alcatel ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milan: Phone (interni pamet) a Card (SD) se v PC zobrazi, ale je k tomu potreba nejaka WinPhone app nebo co to je. Obcas ma problem pripojit se i v PC. Rozhodne se ale nepripojuje jako Mass Storage, tj. ciste jako disk... Treba u fotaku se to da v menu nastavit, jestli se ma tvarit jako klasicky usb nebo komunikovat jen pres specialni aplikaci. U telefonu jsem nic takoveho nenasel. 

 

Honza: Sraz u hrbitova v dohledne dobe nedame, protoze nejsem v Praze. Mozna az tak nekdy v breznu. :(

Jo, cekal bych, ze se to bude chovat aspon jako disk, ale fakt mi to nic nedelalo. Klidne to pak ale vyzkousime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, podle  http://compatibilitylist.skoda-auto.com/ by mel muj Swing (MR 2015 bez BT a HF) muj telefon (Lumia 820, Win 8.1) podporovat aspon do te miry, ze by mela jit prehravat hudba. :kol-32:

Tak nevim, zkusim s tim jeste laborovat az se k tomu dostanu, treba neco delam blbe (kabelem to ale nebude, protoze ten samy pouzivam i ted pro spojeni s PC a jede to) :(

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...