Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jj, ja mam ten starsi, navic uplne nejvic low-end, bez bt a hf.

SD karty ale umi, hlasky zelene vlny taky a vic od nej vlastne ani necekam. Mozna jeste tak, kdyby u nej sel dokodovat Green mode, ale obavam se, ze to je taky nad moznosti tohoto radia...  :kol-32:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem znova vyzkousel pripojit telefon. Zapnul jsem auto, zapnul Swing, odemknul telefon a pripojil pres USB. Jedine, co se mi podarilo dosahnout, byla hlaska "Chyba USB". Kabel jsem pouzil stejny, co pouzivam pro pripojeni do PC.

Vyzkoušíme u mě a budeme chytřejší jestli to je MR nebo verzí SW. Zkusil bych můj u tebe, ale ten Apple funguje všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem zkoušel usb a bohužel - je to ale NTFS a mám pocit, že Swing zná jen FAT32.

Musím najít jinou klíčenku a naformátuju jí do fatky a uvidíme... každopádně trochu jiná hláška než s telefonem, i když bych hádal, že sd karta v telefonu bude taky naformátovaná do ntfs

post-94314-0-60813900-1457369915_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samsung S4 - FAT32. Jako OTG veme i exFAT.

Swing mi bere FAT32 i exFAT.

Ještě musím zkusit přes BT jestli swing uvidí i kartu připojenou OTG. Ale to bude spíš akce mobilu, přes BT je mobil media player.

 

Kolegova lumia mi hrála z paměti mobilu, na kartě nic k přehrátí neměl ale kartu swing detekoval

 

NFTS se hodí pro disky a  rozchodí ho spíš jen pc neboli windows

Editováno: , autor: mpiotrovsky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Naprosto čistě teoreticky by USB nemělo mít nic společného s BT. Spíš vidím problém s MR. HW verze 2015 a 2016 jsou úplně jiné po HW stránce. Třeba to může vyzkoušet někdo s Blues.

Anebo nastavení profilu USB v telefonu. Kolegovu Lumii sem bafl na stole frk do auta zkouška a když to fungovalo už jsem dál nepátral. Ani sem nevyzkoušel spojení přes BT. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HW i SW je u MR1015 a MR2016 jiný, navíc (aspoň moje Lumia 820) se neumí tvářit jako Mass Storage (i po připojení do compu se snaží nainstalovat si svůj vlastní driver, přes který pak jede) a kartu má formátovanou na NTFS, takže i v tom je problém. MR2015 Swing ntfs neumí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto čistě teoreticky by USB nemělo mít nic společného s BT. Spíš vidím problém s MR. HW verze 2015 a 2016 jsou úplně jiné po HW stránce. Třeba to může vyzkoušet někdo s Blues.

Anebo nastavení profilu USB v telefonu. Kolegovu Lumii sem bafl na stole frk do auta zkouška a když to fungovalo už jsem dál nepátral. Ani sem nevyzkoušel spojení přes BT. 

 

Nastavení profilu v telefonu nepomohlo (Nexus 5). Ale co, zrovna tohle je mi celkem fuk - karta v rádiu je stejně pohodlnější. A kdybych náhodou telefon připojovat chtěl, tak to půjde, protože Lumia jde z domu a v úterý se objedná iPhone.

 

(Swing MY2015)

Editováno: , autor: mp390
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...