Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Neco podobneho jsem chtel partnerce poridit do Fabie II., ale nemel jsem odvahu kvuli smazkam, protoze tyhle veci je lakaji.

Radio z Fabie III. jim v zadne zastavarne nevykoupi a to android radio je hodne podobne originalu, tak by je nemuselo lakat.

Nerad bych prisel o radio za 10 tis. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wirer to vypada hodne divne :D , ale funkcnost tam asi je. jestli se ti podari to video hod ho sem pls

 

@Kamil07 to cinske jak linkovals taky neni zrovna levne :( posilaji to z ciny nezapomen, takze dan+clo. ale jestli do neho pujdes postni pak zkusenosti prosim

 

ja to zatim resim BT adapterem a hranim pres mobil 

 

 

Editováno: , autor: karlosx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wirer: Diky za video, jede v pohode.

 

karlosx: Dobra pripominka s tim clem + DPH.

Jsem zvykly, ze kdyz neco kupuju na Amazon.de, tak mi to chodi z Nemecka a tudiz bez cla + DPH, ale tim neni dano, ze je to stejny pripad.

Netusis kde zjistim odkud to prodejce odesila? Pokud mimo EU, tak bych se na to asi vykaslal, protoze pak uz by ta cena nebyla tak fajn :-)

Taky zatim hraju pres bluetooth adapter, ale neni to ono.

Koupil jsem sice nejaky uplne mini, ktery je stale zapnuty, takze odpada nepohodlne zapinani, ale co me stve je, ze nelze prepinat pisnicky na volantu/radiu, to me fakt sere.

 

Adapter pouzivam tento, kdyby se nekdo chtel inspirovat: https://m.ebay.com/itm/1PC-USB-Bluetooth-Dongle-Adapter-Wireless-Music-Stereo-3-5mm-Jack-Audio-Receiver-/202024908351?txnId=1676055249010

Editováno: , autor: Kamil07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to primo na te strance o klik dal:

 

 

asdgasgsa54s54as.png

 

to co linkoval wirer tak vychazi s dani a clem na nejak odhadem 8 a pul:

 

http://www.dx.com/cs/p/ownice-octa-core-9-android-6-0-car-dvd-player-gps-for-fabia-2015-2016-482120#.WzZeGNUzaHs

 

je ale fakt ze tahle znacka je z cinskych radii jedina ktera ma nejake refence/recenze na youtube apod. cili je slusna sance ze bude OK

Editováno: , autor: karlosx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Radio Blues s kulatým displejem HW003 SW2751

(né to co má Citigo s možností DAB+ , které je tedy asi o něco lepší jak v Rapidu)

Našel jsem toto.

Skryté menu pod EXTRAS nevíte k čemu je dobré. Stačí déle podržet Extras a vybrat z nabídky UART = OFF-Receiver-System.

V návodu nic není.

 

Dále se dá nastavit přidržením Sound  

DIV:   O, S, P nebo D  (pomocí stláčení číslice 1)  a  T1 možnosti 1, 2, 1-2,1+2 (pomocí stláčení číslice 2)

 

Editováno: , autor: Mira_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Dik, robim co ma bavi. 

Jeden Swing bez bluetooth tu mam, leskle oba ramceky (striekane), biele podsvietenie. Mal prasknuty displej, "novy" ale zobrazuje divne farby

 

IMG_20190818_144212.thumb.jpg.be393cc9f8ec9d2542f2594bd16a73e7.jpg IMG_20190818_144101.thumb.jpg.612723c9a387f8bd772b44e1383920e0.jpg

 

Btw, ak niekto meni Blues za Swing, ktory este nebol montovany v aute a teda nema aktivnu ochranu komponentov, staci na quadlock konektore ten sivy konektor vytlacit smerom dozadu. Tym sa odpoji CAN linka. Sice nema info o aute, ale pripojena antena dokaze hrat, dokonca i USB. Jednu taku vymenu sme skusali asi 3 mesiace dozadu. Jazdit sa s tym da. Len potom nezabudnite v servise pri odblokovani ochrany komponentov spomenut odpojeny konektor! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...