Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 38 minutami, karlosx napsal:

kurna a ja kdyz to tehdy rok a neco zpatky zkoumal tak mi vsude rikali nejde, nelze, neumime a od te doby tady problehlo uz snad 10 vymen, dokonce za swing+ z FL

 

Do psiho zadku proto jsem to take minimalne rok a pul odkladal, protoze kdyz jsem cetl prizpevky chytrolinu co psali ze radio je jen display a jednotka je pod kastlikem tak jsem to vzdal.

Vedet, ze je to tak jednoduche, tak uz ho mam davno.

 

Tady tem vecem strasne pomaha mr. Wirerko, protoze nebyt jeho, tak se do toho clovek ani nepusti, protoze nechce shanet informace, tak to radeji odlozi, jako nedulezite.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@octavia_66_tdi Ale oni ti "chytrolíni" mohli mít pravdu. Bolero a Amundsen jsou jednotka v kastlíku a na palubce je jen display. Starý Swing a Swing+ z FL (a samozřejmě i Blues) jsou display a jednotka v jednom kuse. Blues, Swing, Swing+ mezi sebou není problém měnit, jejich výměna za Bolero nebo Amundsen již vyžaduje větší zásah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale když jsem se dotazoval, tak mě zajímal pouze SWING, Bolero  vím.

Momentálně se mi autíčko směrem k pumpě na displayi začne posouvat až od půlky nádrže a u druhé fabie to stejné se sune už po jedné čárce. 

Nevíte někdo, kde by se mohlo jít nastavit. Musí to mít nějaké přizpůsobení. Díky

 

Editováno: , autor: octavia_66_tdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdravím, mám problém s rádiem a s poustenim MP3 z SD karty. Rádio píše sd error. V jiným autě to normálně jde. Snažil jsem se rádio restartovat vytažením pojistky, ale neresetovalo se (cca 1 hod vytažena). Stalo se vám to taky a co by pomohlo (vyzkouším ještě delší restart). Děkuji

Editováno: , autor: tomas135
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj, rádio má zezadu konektor na Aux vstup a konektor na dodělání repro do zadu. Už vím že se to musí aktivovat přes diag. Ale kde sehnat ten kabel je otázka. Přes to USB lze přehrávat pouze hudbu uloženou na kartě v telefonu. Nebo tam připojit flesh disk. Nelze přehrávat audio z aplikace například youtube nebo Spotifi. Alespoň já na to nepřišel. 

Editováno: , autor: vaclav55
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdříve bych vyzkoušel to kódování. Mě to místní autoelektrikář slíbil( je celkem vyhlášený), po hodině připojování několika různých kabelů a notebooků prohlásil že asi nemá ten nejnovější softwer a nebo to softwer radia vůbec neumožňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ten kabel bude nejspíše pro starší zařízení, ověřil bych si funkčnost se Blues, než to koupíš.

 

Spíš bych se díval po tom panelu dole, třeba zde mají něco: https://www.mihocar.cz/krytka-spodni-dil-usb-aux-konektor-skoda-fabia-iii-6v0-6v0857367a/d-123003 a spojit piny + nakódovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Prosím o radu, mám ve FIII základní rádio Blues a nejde mi nastavit náhodné přehrávání skladeb v jedné složce na USB. Když zapnu náhodné přehrávání, tak mi to přehrává náhodně celé USB že všech složek. A opakování skladeb se dá nastavit na skladbu, složku nebo médium ale už nejde zapnout i náhodně přehrávání. Nevíte co s tím? Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dobrý den, prosím o radu. Přítelkyně má FABIA 3 s rádiem BLUES, ale bez AUX pouze USB. Tak jsem objednal originální díl ŠKODA s číslem:6V0063828 na tomto webu. Ale bohužel ani autorizovaný servis si neví rady jak to zprovoznit. Zapojené to je správně, rádio je podle návodu taky správné, ale prostě to nejde. Nemáte prosím někdo nějaké zkušenosti? Děkuji moc za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...