Přejít na obsah

Panoramatická střecha - klepání / cvakání


GeorgeFSI

Doporučené příspěvky

Takže v pátek zalepeno , 3 dny při 20st nechat zatvrdnout. Tak uvidím co to udělá po instalaci. Aliexpress si nechám jako zadní vrátka :-)

Jinak ofiko prodejce skoda chce 7800kc jen sitka + vodíci plechy , plastová lišta je zvlášť 1900kc

To už je lichva .....:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže úspěch vše funkční (uvidím jak dlouho ? ) to lepidlo je fakt dobrý drží to jak svina.

Sice instalace až na potřetí - je to peklo to tam dát na zpět. Hlavně se trefit do těch drážek na ty vodící plechy. 

Sitka je naplá až moc ale to si sedne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 4. 2019 na 16:43, Brano7 napsal:

Edie, márna snaha ,skúšal som to prve stiahnutie a bolo to auf . mam tam teraz diel z aliexpresu za cca 50€ 1K9877307A 5ND877307

Cau prosím tě ten díl 1K9877307A 5ND877307 pasuje ti šírkově na superba?

Mě vychází šírka 78cm pokud teda měřím správně - aliexpress uvadi 76 cm ???????

Editováno: , autor: Edie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Brano7 napsal:

Ano  pasuje overoval som to v škodovke potom objednal a namontoval . Tento rok skúsim číernu je za 39€

OK díky moc, ještě se zeptám možná blbě ty máš combi že? 

Já mám kombika teda a jen přemýšlím jestli je v tom nějaký rozdíl sedan vs combi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepení OK - to drží ještě teď - ale ty boční plasty nevydržely co jsou u té lišty . Jinak lepení vše OK nápad good.

Takže za ty prachy co bych dal za ty boční plast , koupím sítku včetně bočních plastu na aliexpresu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím, mám taky panoramu a začala mi klepat a povrzávat při přejezdu nerovností. 

Chtěl jsem to zkusit promazat, ale kamarád co dělá ve škodovce mi řikal, že je na to nějaký spešl sprej na bázi lithia a teflonu.

Že se tam nemá dávat jen tak něco. Mělo by to být prý hodně matlavý

Poslal mi dokonce i to origo označení toho mazadla s popisem kde to mazat, ale ani pan Google nic nenašel.

Co na promazání použít aby to mělo nějaký smysl.

Našel jsem tohle, ale zase problém, protože to normálně neprodávají. Jenom velkoobchod.

 

http://www.retech.com/cz/vyrobky/4/200

PART_1569131008314.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...