Přejít na obsah

Odpojení - Zásuvky 12V Roomster


petrjanik

Doporučené příspěvky

Zdravím, měl bych drobný dotaz .. jak nejjednodušeji odpojit zásuvky 12V v Roomstru, především zadní .. kudy tedy vedou kabely, reps. kde jsou jak zapojeny. Zásuvky mi aktuálně vyhazují pojistku a mám podezření, že to dělá zadní, tak ji chci zkusit odpojit - používám minimálně tudíž by to nevadilo. Díky za rady ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ne, z ničeho nic mi jednou přední nešla, tak jsem zjistil, že je spálená pojistka .. pojistku jsem vyměnil a fungovala .. pak cestou na dovolenou s lednicí na konci cesty opět pojistka v háji .. pak opt vyměněna pojistka a bez zatížení opět spálená .. teď tam mám menší pojistku a překvapivě drží .. prostě bez zjevné příčiny to začalo blbnout, tak hledám způsob jak nejjednodušeji bez velkého rozebírání zkusit odpojit jednu (zadní), kde to vypadá že není košer :( .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...