Jump to content
Sign in to follow this  
petrjanik

Odpojení - Zásuvky 12V Roomster

Recommended Posts

Zdravím, měl bych drobný dotaz .. jak nejjednodušeji odpojit zásuvky 12V v Roomstru, především zadní .. kudy tedy vedou kabely, reps. kde jsou jak zapojeny. Zásuvky mi aktuálně vyhazují pojistku a mám podezření, že to dělá zadní, tak ji chci zkusit odpojit - používám minimálně tudíž by to nevadilo. Díky za rady ..

to ne, z ničeho nic mi jednou přední nešla, tak jsem zjistil, že je spálená pojistka .. pojistku jsem vyměnil a fungovala .. pak cestou na dovolenou s lednicí na konci cesty opět pojistka v háji .. pak opt vyměněna pojistka a bez zatížení opět spálená .. teď tam mám menší pojistku a překvapivě drží .. prostě bez zjevné příčiny to začalo blbnout, tak hledám způsob jak nejjednodušeji bez velkého rozebírání zkusit odpojit jednu (zadní), kde to vypadá že není košer :( .. 

Skor ako problem v zasuvke by som videl problem v predrate izolaci kabelaze kde nahodile + prerazi na kostru... Chcelo by to vedet ci na tom okruhu nevisi ese neco jine co by to mohlo delat...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
    Sign in to follow this  

• Similar Content

• By _Denis_
        Prodám 3-ramenný kožený volant pro vozy Škoda s multifunkcí - původem z Octavie III.

Perfektní stav, najeto cca 40.000km. 2 povrchová poškození kůže, jedno vlevo, druhé dole (viz. foto). Plně funkční multifunkce bez jakéhokoli "oleštění".
        Prodávám bez rámečku a bez airbagu.
        Původní cena 3.500,- Kč za volant a 3.000,- Kč za multifunkci.
        Nyní 990,- Kč za volant a 1.490,- Kč za multifunkci.

Zájemci prosím pište SZ, nebo volejte. Dotazy rád zodpovím.
        Osobní předání možné na Frýdeckomístecku a po dohodě výjimečně také blízké okolí, jiné lokality možno pokrýt Českou Poštou.
      • By Exter01
        Predam budiky maxidot na fabia 2/roomster predfacelift, po uprave pasuju aj do fabia 1
        5J0920840C
        Cena: 140e - dohoda mozna
        Tel. 0918 940 511
        Mail: dominik.technik@gmail.com
      • By Wuru
        Dobrý den,

mám Fabii II (2008) a dnes jsem bohužel po víkendu přišel k autu, kde jsem od pátku nechal v zásuvce zapalovače bluetooth handsfree (Trust Lega 2 in 1) a baterie byla vybitá - na kabely. Snažil jsem se najít nějaký návod, jak jednoduše a pokud možno vlastními silami napojit zásuvku zapalovače tak, aby byla tato pod proudem pouze po vsunutí klíče. Jinými slovy, aby zásuvka zapalovače po opuštění auta (vyndání klíčů) přestala nabíjet / fungovat.

Děkuji mockrát předem za rady a omlouvám se za možný hloupý dotaz.

Děkuji!
      • By Johny11
        Prodám Roomster 1.2 TSI 63kW/160Nm, vyroben 4/2011, koupen 12/2011, v provozu víceméně od jara 2012. Najeto pouhých cca 36000 km, používán nemanželkou jako druhý vůz v rodině, hlavně na výlety a cesty Praha - Morava. Má mj. vyhřívané přední sedadla a asistent rozjezdu do kopce, což zejména ženy velmi cení :-). Jak sami vidíte, vůz má černou střechu a originální polepy (nepoškozené). Koupeno v ČR (1.majitel), samozřejmě servisní knížka s pravidelnými prohlídkami (asi najdeme i faktury), olej měněn po roce, protože 15000km to nikdy za rok nenajelo. Řetěz nerachtá. V rámci záruky měněn přístrojový štít, přestala svítit půlka rychloměru. Po celou dobu garážováno, lak, až na odřeninu vpravo vpředu na nárazníku, je ve výborném stavu. Další výbava: ESP, ASR (antiprokluz, vypínatelné), autorádio Swing, zámek řadičky, malý kožený paket, multifunkční volant, přední okna v elektrice, loketní opěrka, zatmavená zadní skla SUNSET, zadní parkovací senzory, Alu kola černá originál 205/45R16, zimní sada 195/55R15 včetně stojanu do garáže/sklepa, dálkový centrál, rezerva, manuální klima, kontrola tlaku v pneu, síťový program v kufru, záruka mobility. Přidám příčníky na střechu, držák mobilu BRODIT univerzální, plná nádrž. Platná STK do 1/2020. Auto je připraveno k okamžitému provozu bez dalších dodatečných nákladů včetně povinné výbavy (lékarnička do 2019), navíc tažné lano, letošní prohlídka s výměnou oleje proběhla v 6/2018.