Přejít na obsah

Inspirace pro Fabii III


MBDusan

Doporučené příspěvky

Myslím, že i my méně chápavý si to umíme přečíst v článku [emoji2] I kdyby to někdy vyjelo, nemusí to vypadat špatně. Dal bych vyšší pneu, trošku menší ET kol aby to šlo trochu do šířky a výšky a kdo ví. My třeba máme zahradu bokem civilizace a když najíždím na hlavní silnici, dost často škrtám krytem motoru a 4x4 nepotřebuji, jen tak 3 cm nahoru.

Větší zlo mi přijde, že Spaceback by byl Scout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si pročtu tohle téma, tak je tu několik lidí co to hodnotí jako reálnou věc, protože kliknou na video a tím pro ně veškerá snaha o dohledání dalších informací hasne. Celkově mě tady ty malůvky "jak by něco mohlo vypadat kdyby to vůbec existovalo" pěkně štvou. Abych nebyl úplně OT, tak si myslím, že Fabii Paket pro špatné cesty bohatě stačí. Ten plast se k tomu autu podle mě vůbec nehodí a vypadá dost uboze, něco jako různé crossovery a rádoby SUV s pohonem na jednu nápravu. Když už dělat další verzi tak RS, k tomu to auto má našlápnuto mnohem líp a s 1.4 TSI ACT řekněme za 400 až 450 tisíc by to byla pecka...

Editováno: , autor: happymaster23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou pro ty méně nadané. Ten Scout je malůvka nějakého hňupa ve Photoshopu a s reálnou Fabii Combi Scout (pokud nějaká bude) nemá absolutně nic společného.

 

hodnotím to co vidím a je úplně jedno, jestli to maloval Kabáň (nebo jak se jmenuje) nebo nějaký hňup ve Photoshopu :) takže toho méně nadaného si vyprošuji :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oplastovaná Fabia by určitě našla svoje zakazníky,on i ten plast má svůj význam,a když už není krasný tak je aspoň učelný,lidé co nejezdí jen po městě ale bydlí třeba ve výše položených oblastech,v menších obcích se špatnýma cetsama plnou bordelu a šutrů by mohli vykládat,na co by jim byla nějaká snížená výkonná žehlička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

hm,já se díval na jeho profil tu a na youtube,podle mě je z Lisabonu.(možná se pletu).Místo toho,aby jsme měli radost,že sem chodí i někdo jiný,napíšeš tohle.Poslední dobou je to tu o napadání.

A nakonec já taky nerozumím řeči tvého kmene.

Editováno: , autor: petr07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Jj,je třeba snížit a nachipovat pokud možno ještě v záruce.

Losky,u aut která to umí obstarává tohle elektromotor a to oběma směry.Kdysi jsme na felicie dávali laminátové páté dveře,otevírali se skoro sami,ale třeba pro ženskou byl pak problém je zavřít.Tohle bude pak asi i tvůj případ.Netvrdím,že by to nešlo,ale je to podle mě nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...