Přejít na obsah

Odstranění samolepek ze clony spolujezdce


samurai

Doporučené příspěvky

Jak v mých očích nemá Octavia 3. generace v porovnání s předchozí generací žádné nedostatky, tak tahle nálepka na cloně u spolujezdce mě (a hlavně mojí ženu) vytáčí. Jsou tam vlastně dvě, na každé straně jedna. Asi protože dvě jsou lepší než jedna. A hlavně jsou tam nalepené tak, že jsou zažrané do materiálu clony a nedají se jednoduše odlepit. Nebo ano? Povedlo se to někomu, bez destrukce clony? Zatím to vypadá tak, že koupím novou clonu bez samolepek, ale stojí asi 1400 Kč a to mi přijde dost. Samolepku s instrukcemi jsem si už prohlédl, zapamatoval a rád bych se jí zbavil. :)

 

Vzpomínám si, jak jsem se té samolepce na vnitřní straně clony smál u Hyundaie ix20, že je tak hnusná a nedá se odlepit. Tak a teď mám za trest dvě, na každé straně jednu...

 

Takže - co s ní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tam nažehlené... a dolů to asi nepůjde, myslím :kol-26: ...

 

Tento druh nápisů pro "blbé" mají už léta americká auta... a protože pokrok se nedá zastavit, přišlo to i k nám... další fáze bude cedule 20x20cm přímo před spolujezdcem na přístrojovce... :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co bylo např. na OII nalepeno na sloupku mezi dveřmi, kde si toho při nastupování mimochodem všimlo daleko víc lidí a nekazilo to vzhled interiéru.

 

Tento nápis je na obou stranách sluneční clony:

 

http://cs.skoda-auto.com/mini-apps/owners-manuals/Pages/octavia.aspx?requestOwnersManualOnlineVersion=cz/Octavia_5E/05-2014/Manual/Octavia/online&requestOwnersManualLanguage=cz&requestOwnersManualEditionDate=05-2014&requestOwnersManualPage=1&printPage=1&pageId=00046

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V návodu se píše tohle, tak škoda, že asi spadáme do "některé země":

■ Na tuto skutečnost poukazuje také nálepka, která se nachází na některém

z následujících míst.

■ Na prostředním sloupku karoserie na straně spolujezdce » obr. 15. Nálepka

je viditelná po otevření dveří spolujezdce.

■ Na sluneční cloně spolujezdce. Vozidla pro některé země mají na sluneční

cloně spolujezdce umístěnou nálepku » obr. 16.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...