Jump to content
samurai

Odstranění samolepek ze clony spolujezdce

Recommended Posts

Jdu do akce. Až ženská zjistí, že má lahvičku s odlakovačem prázdnou, ta bude čumět :-). 

• Upvote 1

Bojler:  Já jsem to nevycvakával-a "rusky neumím" já to prostě vytáhnul s té kulatinky na které to je nasunuté.  JDE TO ZTUHA ALE JDE.

Posted (edited)

bojler má spíš k ruštině odpor, samo, jde to i bez ruštiny pochopit, stačí se dívat na obrázky, naštěstí rusky umí pan Google, dám se video s českými titulky, už jsem ho vygeneroval, čeká jen na schválení od youtube.... nicméně youtube umí i automatický překlad... chce to jen trochu hledat

Edited by Aleš_BX

Od hloupostí s nějakým ruským odporem zpátky k věci. Nevím tedy, jakým způsobem byl použitý odlakovač. Já jsem zkusil napustit vatu, přiložit, držet ... a ani rana. Vytrvalým škrabáním se okraj samolepky odchlípne, ale ať už po přiložení odlakovače nebo bez něho, sloupne se jen tenká folie a zůstane lepidlo. Pravděpodobně to bude jiným modelem. Podle Etky by měly být clony pro Superb jiné, pokud se nepletu už jenom tím, že v Superbu mají osvětlení.

Výsledek je takový, že je dodělaná vnitřní strana, je to drbačka jako blázen, zbytek vnější bude čekat na další šichtu.

Máš tu clonu sundanou nebo jsi to dělal v autě? Já ji sundal, položil na stůl, přiložil kousek obvazu, pokapal odlak. nechal působit a hotovo (tak jak na fotkách).

Dělal jsem to v autě. Nacucl jsem kus vaty, přiložil a nic.

No a o tom to je!  Na stojáka to nikdy dobře nemůže jít! No hold komu néni rady-tomu néni pomoci.

• Upvote 2

Posted (edited)

Tak abychom se zase vrátili místo hospodských řeší zase k věci. Jestli je něco přiloženo stejný čas horizontálně nebo vertikálně by mělo být jedno, tak jsem si prohlédl variantu OIII a SIII:

DSC09817.thumb.JPG.ba0fb32c30c93f3b84515926fe523522.JPG

DSC09816.thumb.JPG.13485172c338118bdd5030a00f38a86e.JPG

DSC09812.thumb.JPG.617fd31f3676a161201f760d8a6572c1.JPG

DSC09814.thumb.JPG.01bb73b7e71d9013d1a13a0af7aa2ba2.JPG

Kdo najde správně rozdíl, dostává tři bludišťáky (vyplatí se sledovat okraj cedule). No a na omak je to také jiný materiál - v OIII to působí gumově a trochu lepivě, v SIII je tvrdší. Po namočení lihem/odlakovačem se v SIII rozpouští lepidlo pod nálepkou, nálepka zůstává pevná.

Fotky fajeraka pak ukazuji i jinou cedulku, takže je dost možné, že je variant nakonec x.

Edited by bojler