Přejít na obsah

Větráky výdechů nejedou a nereagují na nastavení climatronicu


Pajuslimbus

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

omlouvám se, jestli podobné téma existuje, ale nepovedlo se mi najít něco vhodného na tento dotaz.
 

 

Mám problém s větrákem výdechů v kabině. Nejdříve větrák klepak, dle intenzity otáček - čím rychleji tím hlučnější to bylo - domníval jsem se, že jde o ložisko větráku a výměnou se to vyřeší. Po týdnu přestal větrák frčet úplně. Tzn absolutně nevětrá. Auto má solární šíbr a když svítí slunce tak větráky při vypnutém motoru jednou. Na pomalu, klepou a už jedou. Ale jak nastartuju - tak hrobový ticho.

 

Někdy se stane, že po 20 minutové jízdě se větrák probere a najednou se rozjede tak, jak jsou nastavené otáčky větráku na climatroniku.

Pokud nejedou, mohu intenzitu nastavovat jak chci a k chodu větrák prostě nedonutím.

 

Nesetkal se někdo s tímto problémem?

 

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...
V 7. 11. 2014 na 16:06, SUP1 napsal:

Jo setkal. Pravděpodobně uhlíky na větráku. Rozeber a podívej se. Problém můžeš oddálit napružením (ale jen lehce!) pružinek na uhlíkách a lehkým promazáním (stačí stříknout lehce třeba Wédéčko)

Zdravím, mám takový problém, klimatizace climatronik, normalne funguje cca 1 hod, po hodine z niceho nic prestanou jit vsechny ofuky, ale moturek jede, po cca hodine se to zase normal rozjede, cim by to mohlo byt?

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...