Jump to content

rozmrazování zadního okna


xx30

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat na rychlost odmlžení zadního okna. Mám automatickou klimatizaci a tu mám teď přes zimu puštěnou na auto bez AC. Když jsem měl zamlžené zadní okno zapnul jsem rozmrazování, ale k odmlžení nedošlo ani po cca 10 km. Kolem drátků se odmlžily jen úzké proužky a tak to zůstalo. K odmlžení došlo až po vytopení auta. Přitom u minulého auta došlo k odmlžení celého okna téměř hned  ( Octavia I ). Nestalo se to poprvé. Mám něco špatně nastavené. Prosím o radu.

Link to comment
Share on other sites

Souhlas, mě příjde (tedy už od OII), že pokud je v autě automatická klmatizace, tak se ani z jednoho procenta nepočítá s tím , že by jí někdo vypínal.... že to ani na tuto možnost snad netestovali... :kol-78:

 

Ale v OIII je čidlo vlhkosti, což je dle mě posun technicky dále,.... samozřejmě pokud se to vše dobře nastaví....

Link to comment
Share on other sites

Známému se na Yetim zamlžovala za studena všechna okna kdykoliv bylo venku vlhko. Pár měsíců nadával, pár měsíců zkoušel nastavovat klimatizaci. Pak to vzdal a jel do servisu: Sundali kobereček u spolujezdce a chybělo tam cca 5cm sváru - mokro od podvozku šlo nenápadně až do interiéru, kde se odpařovalo v takovém množství, že okna byla prakticky neodmlžitelná.

Link to comment
Share on other sites

V autě je vše OK, jiná okna se nerosí. Jen to zadní se blbě odmlžuje a to nemluvím až bude namrzlé. Myslel jsem jestli nemáte podobnou zkušenost. Nebo to může být závada. Ale kdyby to byla závada nedošlo by ani k částečnému odrošení ( kolem drátků se udělají malé odrošené proužky, které se ale dále nerozšiřují ).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...