Přejít na obsah

Radio nejde vypnout


Doporučené příspěvky

dobrý den,

potreboval bych radu mam škodu superb první generace. Vyměnil jsem originalni radio škoda symhony za radio pioneer. Radio hraje super až na jediný problem když vytahnu klíč ze zapalovaní rádio stále hraje. Když ho vypnu na panelu přestane hrát ale stále svítí. Co s tím? Můžete mi někdo poradit? prý stačí přehodit nějaké plusko... děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, musíš přepojit spínané a stálé plus. Koncern to má otočené.

U pioneera by s tím mělo být počítáno a na na žlutém a červeném kabelu by měly být konektory (bývají kulaté většinou)

Čili: žlutý od radia musí vést na červený na ISO konektoru a červený musí vést na žlutý kabel na ISO konektoru

Vůbec se toho neboj, prohoď a bude to OK

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím. Koupil jsem si Pioneera. Kable jsem propojil podle instrukcí protože jinak se mi vracelo pořád do továrního nastavení. Všechno běhá jak má. Nastavení, stanice, flashku si pamatuje. Pokud ho mám v autě nacvaknuté - otočím na první polohu, rádio se rosvítí, zapne a funguje, ale pokud ho vyndám, a že ho teda vyndavám pokaždý když z auta nejdu jen "na chvíli" - pak ho opět nacvaknu, a při otočení klíče nic. Mrtvé.

Není to neřešitelný problém. Zapnu si ho tlačítkem ale zajímalo by mě proč to takhle "ne"funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...