Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
FrankieXify

Radio nejde vypnout

Doporučené příspěvky

dobrý den,

potreboval bych radu mam škodu superb první generace. Vyměnil jsem originalni radio škoda symhony za radio pioneer. Radio hraje super až na jediný problem když vytahnu klíč ze zapalovaní rádio stále hraje. Když ho vypnu na panelu přestane hrát ale stále svítí. Co s tím? Můžete mi někdo poradit? prý stačí přehodit nějaké plusko... děkuji za rady

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, musíš přepojit spínané a stálé plus. Koncern to má otočené.

U pioneera by s tím mělo být počítáno a na na žlutém a červeném kabelu by měly být konektory (bývají kulaté většinou)

Čili: žlutý od radia musí vést na červený na ISO konektoru a červený musí vést na žlutý kabel na ISO konektoru

Vůbec se toho neboj, prohoď a bude to OK

Editováno na SUP1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím. Koupil jsem si Pioneera. Kable jsem propojil podle instrukcí protože jinak se mi vracelo pořád do továrního nastavení. Všechno běhá jak má. Nastavení, stanice, flashku si pamatuje. Pokud ho mám v autě nacvaknuté - otočím na první polohu, rádio se rosvítí, zapne a funguje, ale pokud ho vyndám, a že ho teda vyndavám pokaždý když z auta nejdu jen "na chvíli" - pak ho opět nacvaknu, a při otočení klíče nic. Mrtvé.

Není to neřešitelný problém. Zapnu si ho tlačítkem ale zajímalo by mě proč to takhle "ne"funguje.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdar, některá rádia to tak prostě mají. U něterých se to dá nastavit v setupu (viz návod k použití radia)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se