Přejít na obsah

TEMPOMAT, SPEEDLIMITER


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Ahoj,

 

Bylo tu popsáno mnoho stránek, ale pořád bohužel tápu, kterou verzi přepínačů opravdu potřebuji a které jsou pro mé auto ty správné. Mám Fabii 2015 se speedlimiterem a s multifunčním volantem.

Podle toho, co jsem zde našel, bych měl koupit tyto https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6c0953513figi-prepinac-kombinovany-skoda-39880.html , ale nejsem si stoporocentně jistý, na to abych hned z fleku utratil 2000 Kč.

 

Může mi někdo potvrdit, že je to tak správně?

 

Děkuji mnohokrát

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja menil za tyto 1259080427_PackyF.thumb.jpg.bb8b39753175d4671a4e6ad42d5128cf.jpg  , ale i ty jak uvadis ty, tak tam jdou.. defakto ty co uvadis ty , tak maji oznaceni na konci P a ja mam K  a to v tomto pripade nehraje zadnou roli.. 

Takze muzes v klidu objednat, pak jeste objednat Swap kod.( ten stoji cca kolem 500). packy vymenis doma a pak zajedes jen do skodovky se swap kodem a oni ti to jen aktivuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ďakujem, takto mala vyzerať prvá a jediná odpoveď na môj dotaz a bol by pokoj. Vcelku by ma zaujímal dôvod zmeny symbolu. Inak ten odkaz (od nikoho) mi nejde. Presmeruje ma to len na prihlásenie na nemeckom webe škoda. Ešte raz ďakujem s pozdravom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, nové manuály od 2019 sú už v online podobe - link som pred pastovaním skúšal a fungoval mi, ale asi koncern nemá až tak ošetrené, aby fungoval aj v inom prehliadači.

 

Bol to odkaz priamo na manuál - Asistenčné systémy vodiča - Tempomat - Obsluha, kde je  popis funkcie tempomatu aj toho tlačidla. Inak tento symbol je už aj na novom volante...

2025878429_obrzok.thumb.png.79b3a66824c5f94bc192316f7cd202f2.png

 

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Pokoušel jsem se dodělat tempomat do FIII se speedlimiterem. Výměna páček za 6C0 953 513 F, pak do autorizovaného servisu pro swap k aktivaci na kódování. Nepodařilo se, s tím, že páčky nechtějí komunikovat a tempomat nefunguje. Místo toho ještě svítí kontrolka EPC, nefunguje front assist a start-stop. Nějak se mi to nezdá. Vybral jsem špatný servis? Nebo bude chyba jinde? 

Editováno: , autor: xKamil
chyba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může být problém v podvolantovém kroužku, že neumí s danou páčkou komunikovat a je třeba potřeba aktualizovat SW. Nebo je páčka zrovna opravdu poškozená. Nebo kódování bylo nekorektně provedeno v podvolantovém kroužku, motorové jednotce a budíkách. Je hodně věcí, kde může být problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 9. 5. 2022 na 15:03, Krosta napsal:

Může být problém v podvolantovém kroužku, že neumí s danou páčkou komunikovat a je třeba potřeba aktualizovat SW. Nebo je páčka zrovna opravdu poškozená. Nebo kódování bylo nekorektně provedeno v podvolantovém kroužku, motorové jednotce a budíkách. Je hodně věcí, kde může být problém

Jakože ten podvolantový kroužek má vlastní SW? Je fakt, že tam zůstal původní, protože mají stejné kódy. Takže zkusím vyměnit za ten, co přišel s páčkama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...